Local sites:
Corporate site:

Karstie piedāvājumi YIT projektos

Piedāvājums spēkā no 01.10.2017 - 31.10.2017! Aktuālie YIT akciju piedāvājumi nesummējas.

 

Midtown Apartments

Centrs | Hospitāļu iela 39, Rīga

1-4 istabu dzīvokļi. Cenas no 75 600 EUR!

Projekts Hospitāļu ielā 39 atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā, kvartālā starp Kareivju, Hospitāļu un Ierēdņu ielām. Ir uzbūvēta viena sešu stāvu dzīvojamā māja ar kopējo dzīvokļu skaitu 67.

DOMINO

Šampēteris | Stendes iela 5, Rīga

4-istabu dzīvoklis + pazemes autostāvvieta + virtuves iekārta 130 000 EUR

Piedāvājums spēkā tikai tiešajiem klientiem.

Projekts „Domino” atrodas Stendes ielā 5. Ir uzbūvēta viena 4 - 5 stāvu dzīvojamā māja, kurā ir 51 dzīvoklis ar vienu, divām, trijām vai četrām istabām un platību no 36.8-112.2 m². Teritorija ir izgaismota un apzaļumota, kā arī ierīkots rotaļu laukums. Iespēja iegādāties autostāvvietu pagalmā. 

PRIEDES, 1., 2., 4. MĀJA

Bišumuiža | Pupuķu iela 11, 9, 7, Rīga

dzīvokļa cenā iekļauta virtuves iekārta (2-istabu dzīvokļiem)!

Piedāvājums spēkā tiešajiem klientiem. 

Ēku komplekss atrodas Pupuķu ielā (bij. Gulbju ielā 68), Pierīgā priežu meža ielokā. Klusa un mierīga apkārtne. Projekts izvietots stratēģiski ērtā un nozīmīgā vietā, ērti sasniedzams gan no Rīgas centra pār Dienvidu tiltu, Ziepniekkalna vai Ķekavas puses. Netālu no kompleksa atrašanās vietas ir pieejami tādi infrastruktūras objekti kā - lielveikals A7, Veselības centra 4 filiāle, SEB bankas centrālais birojs un citi nozīmīgi objekti. Daugavas otrā krastā tirdzniecības centrs „Azur”, pavisam tuvā nākotnē arī tirdzniecības parks "Akropolis”.

 Par projektu

BIĶERZIEDI, 6. MĀJA

Teika | Biķernieku iela 16A, Rīga

TAVAS JAUNĀS MĀJAS TEIKĀ. KĻŪSTI PAR IECIENĪTĀ BIĶERZIEDU KVARTĀLA IEDZĪVOTĀJU!

 

54 dzīvokļi pieejami
90 kopā
1 - 4 istabas

Teikā veiksmīgi izvēlētajā vietā top dzīvojamo māju komplekss „Biķerziedi”. Jaunais komplekss "Biķerziedi" ir nozīmīgs ne vien ar to, ka tas novietots Rīgas stratēģiski izdevīgā vietā Teikā, ar teicamu sabiedrisko transportu un dzīvošanai nepieciešamo infrastruktūru apkārt, bet arī tāpēc, ka tas atrodas vienā no Rīgas vēsturiski viszaļākajiem rajoniem. Ir uzsākta kompleksa “Biķerziedi” 6. mājas būvniecība, kas būs noslēdzošā kārta šajā projektā. Piecu stāvu daudzdzīvokļu ēkā būs 1 – 4 istabu dzīvokļi, ar kopējo skaitu – 90. 

Par projektu

SAZINĀTIES AR MUMS

*Obligāti aizpildāmi

Apliecinu, ka piekrītu manu personas datu apstrādei mārketinga mērķiem saskaņā ar “YIT Mājas” klientu privātuma aizsardzības politiku.

PĀRDOŠANAS KOMANDA

Zane Kaupere
Nekustamā īpašuma pārdošanas speciāliste
Laura Ozola
Nekustamā īpašuma pārdošanas speciāliste
Aizvērt
Aizvērt