Terbata apartments

Centrs | Tērbatas iela 72, Rīga
Plānošana
Kopā:

105

Skatīt vairāk

Terbata Apartments

Vienā no Rīgas iecienītākajām un vēsturiskajām ielām ir jau uzsākta daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas būvniecība. Projekta ievaros Tērbatas ielā 72 paredzēti divu daudzdzīvokļu nami.

Jaunbūvējamās ēkas virszemes teritorijā autostāvvietas netiek paredzētas, bet plānots labiekārtots iekšpagalms. Tajā tiks saglabāts daudzus gadu desmitus sens ozols, kā arī apzaļumota pārējā teritorija. Ir paredzēts izbūvēt apakšzemes autostāvvietu un plašu velosipēdu novietni.

Ēkas vizualizācijām ilustratīvs raksturs!

Lai uzzinātu jaunāko un aktuālāko informāciju, aicinām pieteikties interesentu sarakstam, aizpildot fomu Sazināties ar mums!

NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

Pārdošanas procedūra
Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā. 

Sazināties ar mums

*Obligāti aizpildāmi

Terbata apartments
Apliecinu, ka piekrītu manu personas datu apstrādei mārketinga mērķiem (t.sk. projektu jaunumi, rezervāciju uzsākšana u.tml.) saskaņā ar YIT klientu privātuma aizsardzības politiku