Annas Parks

Annas Parks

YIT dzīvokļu komplekss ANNAS PARKS atrodas meža ielokā Imantā, vien 15 minūšu attālumā no Rīgas centra. Tā ir dzīvesvieta, kurā apvienota skandināvu kvalitāte un pārdomāts komforts, kas mijas ar dabas klātesamību. Imantas apkaime tās iedzīvotājiem nodrošina visas galvaspilsētas priekšrocības, kas padara dzīvi baudāmāku.

Vietā, kur šodien top ANNAS PARKS, arī agrāk kūsājusi dzīvība. Pirmo reizi dokumentos šī vieta parādās 16. gadsimta izskaņā. Apkaimē atradušās dažādas nozīmības muižas tostarp Anniņmuiža, no kuras cēlies bulvāra nosaukums. 19.

gadsimta beigās iekārtots regulāra plānojuma parks, kas arī šodien pieejams nesteidzīgām pastaigām, ko vietējie labprāt izmanto, lai smeltos spēku.

Satiksme
Satiksme

Tuvumā autobusu, tramvaja, vilciena pieturvietas

Daba
Daba

Parks un pastaigu vietas

Sports
Sports

Aktīvs dzīvesveids

Izglītība
Izglītība

Pirmsskolas izglītības iestādes un vidusskolas

Miers meža ielokā

Māju iedzīvotāji spēs novērtēt meža klusumu un mieru, un turpat teritorijā augošo priežu smaržu.

Blakus esošajā parkā varat doties nesteidzīgās pastaigās, lai smeltos spēkus vai vienkārši ieklausītos putnu dziesmās.

Galvaspilsētas priekšrocības

Imantas apkaime tās iedzīvotājiem nodrošina visas galvaspilsētas priekšrocības - bērniem bērnudārzi un skolas, studentiem augstskolas, sporta cienītājiem- sporta zāles, kultūras cienītājiem- kultūras centrs, veselības centri, ja nācies sasirgt un ikdienai nepieciešamo preču un produktu sagādāšana no neskaitāmiem veikaliem turpat Imantā.

Sabiedriskais transports

Autobusi un tramvaji pārdesmit minūtēs dod iespēju nokļūt Rīgas centrā vai citās apkaimēs. Vai arī ar vilcienu bez sastrēgumiem izkļūt ārpus Rīgas un doties iepazīt citas Latvijas pilsētas. Turpat blakus esošais velo celiņš piedāvā divas iespējas – doties uz Jūrmalu vai Rīgas centru. Ātri sasniedzamā lidosta liek atmest bažas par lidojuma kavēšanu.

Sazināties ar mums

*Obligāti aizpildāmi

Annas Parks
Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

Dokumenti

Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā.