Green City 3

Gatavs dzīvošanai
Dzīvokļi pieejami:

4

Kopā:

97

Istabas:

1 - 4

Stāvvietas:

84, VIRSZEMES / PAZEMES

Skatīt vairāk

Green City 3

Turpinot projekta Green City attīstību Purvciemā, kompleksa ietvaros uzbūvēta projekta 3. ēka. Piecstāvu namā ir 97 komforta klases dzīvokļi ar pilnu apdari.

Papildus iespējams iegādāties virszemes autostāvvietu. Iekšpagalmā ierīkots bērnu rotaļu laukums ar rotaļu iekārtām, kā arī apzaļumota apkārtējā teritorija.

    Paldies par Jūsu interesi, izvēloties YIT mājokļus!
    Tikšanās klātienē (birojā vai objektā) tiek individuāli organizētas, stingri ievērojot piesardzības pasākumus un noteiktās rekomendācijas. Uz apskatēm aicinām ierasties sejas maskās. 

    Tāpat atgādinām, ka saņemt interesējošu informāciju varat zvanot pa tālr. nr.  +371 25608080; rakstot uz yitmajas@yit.lv, aizpildot kontaktformu vai sūtot ziņu YIT čatā. Dzīvokļu rezervācijas iespējams veikt arī mājaslapā! 

    Online rezervācijas spēkā 7 dienas! Vienlaicīgi iespējams veikt ne vairāk kā divu dzīvokļu rezervācijas.

    Karte un pakalpojumi

    Maršruts Uz

    Sazināties ar mums

    *Obligāti aizpildāmi

    Green City 3
    Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

    NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

    Pārdošanas procedūra
    Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

    Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā. 

    Tehniskais apraksts un dokumenti

    DZĪVOJAMO ĒKU KONSTRUKCIJAS

       

    DZĪVOKĻI

       

    INŽENIERTĪKLI