17.12.2019
  • LV Articles

"Riverstone Residence" Ķīpsalā - tikai 4 brīvi dzīvokļi un jaunas cenas!

Šis ir labs brīdis, lai izskatītu mājokļa iegādes iespējas jaunā Ķīpsalas projekta "Riverstone Residence" pirmajā mājā. Šeit pircējiem pieejami vairs tikai 4 mājokļi un tagad tos iespējams iegādāties par jaunām un vēl izdevīgākām cenām.

Šobrīd piedāvājumā ir 3 divu istabu mājokļi dažādās komplektācijās. Viens no tiem ir pilnībā labiekārtotsmēbelēts un plašs divu istabu dzīvoklis 1. stāvā par cenu 240 000 EUR. Mājas 2. stāvā ir pieejams divu istabu mājoklis ar balto apdari par 160 000 EUR. Savukārt ar pilnu apdari divu istabu dzīvoklis izmaksās 163 000 EUR. Savus jaunos saimniekus vēl gaida arī gaišs 5 istabu mājoklis ar balto apdari, augstiem griestiem un plašām terasēm. Tā kā dzīvoklis izvietots pa visu ēkas 3. stāvu, tam ir atsevišķa un tieša ieeja no kopējās kāpņu telpasŠim dzīvoklim jaunā cena ir 411 000 EUR.

Papildu informāciju par dzīvokļapskates iespējām un jaunajām cenām iespējams uzzināt projekta Riverstone Residence sadaļāvai sazinoties ar pārdošanas speciālistēm: Zane Kaupere (zane.kaupere@yit.lv, mob. 26310633), Zane Dimanta (zane.dimanta@yit.lv, mob. 26525185), vai rakstot uz yitmajas@yit.lv.

"Riverstone Residence" veidos sešas jaunas ēkas ar mūsdienīgiem, kvalitatīviem un komfortabliem divu, trīs, četru un piecu istabu dzīvokļiem. Jaunā projekta mājokļu īpašnieki ik dienu varēs novērtēt pilsētas centra, Daugavas un Vecrīgas tuvumu.  

Dzīvokļi projektā pieejami dažādās platībās, sākot no 56.1 m2 līdz 143.6 m2, ar baltu vai pilnu apdari. Papildu vērtību un ērtības mājokļiem dod lielās terases un balkoni. Iedzīvotājiem papildus iespējams iegādāties arī pazemes autostāvvietas un auto stāvvietas pagalmā. 

Teritorija ir labiekārtota, izgaismota un apzaļumota - bruģēti ceļi, apstādījumu grupas ar dažādiem jaunu koku stādījumiem, dekoratīviem stādiem un krūmiem, kā arī ierīkots apgaismojums. Bet jaunāko iedzīvotāju priekam izveidots rotaļu laukums.  

Raksts tapis sadarbībā ar city24.lv

Aizvērt