Nākotnes projekti

Tuvākajā laikā tiek plānota vairāku jaunu projektu uzsākšana.

    

Stirnu iela

Stirnu 38A, Upeņu iela b/n, Rīga

Projekta būvniecību plānots uzsākt 2018. gada sākumā.

Projekts ietver vienu daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku ar pagalmu. Ēkā kopā būs 100 dzīvokļi. Ēkas puspagraba stāvā tiks izvietotas auto stāvvietas vieglajām automašīnām. Iekšpagalma teritorijā atradīsies 26 āra auto stāvvietas. Iebraukšana minētās ēkas pagalma teritorijā un autostāvvietā tiks organizēta no Stirnu ielas puses.
Jaunbūvējamā ēka būs mūsdienīga, ērta un mājīga celtne ar optimāli ergonomiskiem dzīvokļu plānojumiem, kurā atradīsies vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi.
Projekta izveidē īpaša uzmanība tiek pievērsta apkārtējās vides labiekārtošanai un apzaļumošanai, rekreācijas zonas izveidei. Iekšpagalmā tiks ierīkots bērnu rotaļu laukums ar rotaļu iekārtām un sporta laukums ar basketbola grozu. Rotaļu laukums būs pieejams arī apkārtējo māju iedzīvotāju bērniem. Ēkai pieguļošā teritorija tiks apzaļumota.

    

    

Anniņmuižas bulvāris

Anniņmuižas bulvāris 19

2018. gadā Anniņmuižas bulvārī 19 plānots uzsākt daudzdzstāvu dzīvojamo māju kompleksa būvniecību. 

Projektu kopumā veidos četras ēkas. Tajās plānoti 1 – 4 istabu dzīvokļi, katram dzīvoklim paredzēts balkons. Būs pieejamas autostāvvietas. Starp dzīvojamajām ēkām tiks veidoti labiekārtoti un apzaļumoti pagalmi, izvietoti bērnu spēļu un sporta laukumi, kā arī apstādījumi.

   

Tērbata Apartments

Tērbatas iela 72, Rīga

Projekts atrodas plānošanas stadijā, tā realizāciju paredzēts uzsākt 2019. gadā.

Vienā no Rīgas iecienītākajām un vēsturiskajām ielām plānots uzsākt daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas būvniecību. Projekta ievaros Tērbatas ielā 72 paredzēti divu daudzdzīvokļu nami, Tērbatas ielas pusē ēka būs 6 stāvus augsta, pagalma - 7. Iecerēts projekts ar 113 dzīvokļiem,  - būs pieejami divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar kopējo platību no 55 līdz 126 m2.

Jaunbūvējamās ēkas virszemes teritorijā autostāvvietas netiek paredzētas, bet plānots labiekārtots iekšpagalms. Tajā tiks saglabāts daudzus gadu desmitus sens ozols, kā arī apzaļumota pārējā teritorija.

Ir paredzēts izbūvēt apakšzemes autostāvvietu un plašu velosipēdu novietni. Uz Tērbatas ielas pusi ieplānotas 4 komerctelpas aptuveni 200 m2. platībā un viens 150 m2. birojs pagalma ēkas pirmajā stāvā. 

    

    

Safrāns

Žagatu iela 7, Rīga

Projekts atrodas plānošanas stadijā, tā realizāciju paredzēts uzsākt 2018. gadā.

Žagatu ielas septītais nams, kas nosaukts par Safrānu, tiks būvēts trīs Rīgas apkaimju krustpunktā, sniedzot labāko, ko tas piedāvā. Klusā un mierīgā Žagatu iela ir viena no Rīgas vietām, ko YIT Celtniecība ar īpašu rūpību izraudzījusi jaunu mājvietu būvniecībai. Plānots uzbūvēt vienu deviņu stāvu dzīvojamo māju ar 81 dzīvokli tajā. Jaunajā projektā paredzēti mūsdienīgi, kvalitatīvi un komfortabli vienu, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar platību sākot no 32 m2 līdz 88 m2. Ēkas pagalmā paredzētas 41 virszemes autostāvvietas, savukārt pagrabstāvā plānotas noliktavas telpas personīgo mantu novietošanai. Ēkā plānotas divas kāpņu telpas. Mājokļi tiks piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. Dzīvokļu īpašniekiem tiks piedāvātas virszemes autostāvvietas par papildus samaksu. Teritorija tiks izgaismota un apzaļumota, būs ierīkots rotaļu laukums.

Šajā rajonā apvienots viss labais, ko var piedāvāt dzīvesvieta Rīga. Ērta Teikas transporta sistēma, iepirkšanās un atpūtas vietas, apzaļumota apkārtne un salīdzinoši klusa atrašanās vieta. Plašs horizonts, ko nodrošina atrašanās vieta pie Purvciema privātmāju rajona robežas un tikai dažu minušu gājiena attālums no pilsētas zaļās zonas – Biķernieku meža.

Teritorija būs labiekārtota – bruģēti ceļi, apstādījumu grupas ar dažādiem jaunu koku stādījumiem, dekoratīviem stādiem un krūmiem, apgaismojums, 46 m2 bērnu rotaļu laukums, kurā tiks izvietotas rotaļu iekārtas bērniem vecumā no 1 līdz 10 gadiem.

   

    

Eižēnijas iela 17

Eižēnijas iela 17, Rīga

 

2017. gadā plānots uzsākt jauna daudzdzīvokļu nama būvniecību Eižēnijas ielā 17.

Plānota 5-stāvu ēka, kurā būs pieejami 1  - 4 istabu dzīvokļi. Būs iespējams iegādāties autostāvvietas un noliktavu telpas. 

Apkārtējā teritorija būs labiekārtota. 

Aizvērt