Mārpagalmi

Mārpagalmi

Vienā no klusākajiem Āgenskalna stūrīšiem, Zemaišu ielā starp Māras dīķa skvēru un Svētā Alberta baznīcu, pasargāts no Mārupes ielas trokšņiem, top jauns dzīvojamais kvartāls - Mārpagalmi. Projektā izceltas un saglabātas unikālās Āgenskalna pilsētvides iezīmes un savdabīgā “mazpilsētas sajūta lielpilsētas vidū”, kas piešķir šai Rīgas daļai šarmu un pievilcību, kā arī padara to par pieprasītu lokāciju mājokļa izvēlē.

Kā vēsta projekta nosaukums, liela loma kvartāla izveidē piešķirta pagalmiem. Šī arhitektoniskā vienība kļūst par centrālo elementu, ap kuru krāsaini savijusies kvartāla dzīve.

Auto plūsma, stāvvietas un citas komunikācijas organizētas ap kvartāla ārpusi, lai saglabātu pagalmus kā zaļu, labiekārtotu un drošu zonu bērnu rotaļām, pastaigām un sporta aktivitātēm. Tomēr pagalmi nav tikai vieta, kur patverties no kņadas - tā ir sociāla telpa, kurā iespējamas gan plānotas, gan negaidītas tikšanās ar kaimiņiem, draugiem un domubiedriem.

Mārpagalmi sniegs plašu iespēju arsenālu - ērtus un pieejamus mājokļus jaunajām ģimenēm, stilīgu dzīves telpu urbānajiem profesionāļiem, komforta klases dzīvokļus, kā arī komercplatības kafejnīcām un veikaliem. Kvartāls padarīs Āgenskalnu vēl daudzveidīgāku, papildinot to ar jaunām iespējām. Izdevīgā lokācija ļaus Mārpagalmu iemītniekam būt rokas stiepiena attālumā no svarīgākajiem lielpilsētas transporta punktiem un biznesa centriem, dzīvojot ar klusas un drošas mazpilsētas sajūtu visapkārt, savukārt atjautīgais plānojums stimulēs vēlmi tīklot un socializēties, vienlaicīgi piedāvājot komforta zonu arī vislielākajam introvertam.

Dabas tuvums un zaļa apkārtne
Dabas tuvums un zaļa apkārtne
Pavisam netālu Māras dīķis, arī teritorijā neliela ūdenstilpne ar labiekārtojumu ap to
Pavisam netālu Māras dīķis, arī teritorijā neliela ūdenstilpne ar labiekārtojumu ap to
Bērniem draudzīga vide ar atbilstošām zonām un iekārtojumu
Bērniem draudzīga vide ar atbilstošām zonām un iekārtojumu
Teritorijā pārdomāti risinājumi gājējiem un riteņbraucējiem
Teritorijā pārdomāti risinājumi gājējiem un riteņbraucējiem

Karte un pakalpojumi

Maršruts Uz

Sazināties ar mums

*Obligāti aizpildāmi

Mārpagalmi
Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā.