Kaivas kvartāls

Kaivas kvartāls

Jauns dzīvojamais kvartāls Kaivas ielā. Dzīvokļu rezervācijas 1. mājā plānots uzsākt 2023. gada pirmajā pusē. Projekta ietvaros paredzētas 5 ēkas, ar plašu un labiekārtotu teritoriju, būs pieejami 2 – 4 istabu dzīvokļi.

Aicinām pieteikties interesentu sarakstam, lai saņemtu jaunāko informāciju par projekta attīstības gaitu un precīzāku informācija par dzīvokļu rezervāciju uzsākšanu līdz ko tā būs pieejama (dzīvokļu rezervācijas netiek uzsāktas pirms būvniecības sākuma).

Apzaļumoti un labiekārtoti iekšpagalmi
Apzaļumoti un labiekārtoti iekšpagalmi
Bērnu rotaļu laukumi dažādām vecuma grupām
Bērnu rotaļu laukumi dažādām vecuma grupām
Sabiedriskais transports pavisam tuvu
Sabiedriskais transports pavisam tuvu

Karte un pakalpojumi

Maršruts Uz

Sazināties ar mums

*Obligāti aizpildāmi

Kaivas kvartāls
Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā.