Kaivas kvartāls

Kaivas kvartāls

Top jauns dzīvojamais kvartāls Kaivas ielā, kas ar savu mierīgo arhitektūru papildina Dreiliņu zaļāko apvidu, kas kā radīts harmoniskai un vienlaikus daudzpusīgai ikdienai. Kaivas kvartāls Dreiliņu plašumus papildinās ar piecām savstarpēji saskanīgām daudzdzīvokļu ēkām. Piekļuve kvartālam būs no Kaivas ielas, savukārt automašīnu ērti varēs novietot gan pazemes autostāvvietā, gan pagalmā. Kvartāla iedzīvotājiem pieejami 2, 3 un 4 istabu dzīvokļi, piemēroti gan ģimenēm ar dažāda vecuma bērniem, gan pāriem, kas bērnus vēl tikai plāno vai bērnus jau izaudzinājuši.

Un noteikti ir patīkamāk dzīvot vidē, kur mīt cilvēki ar līdzīgu dzīves gājumu un interesēm.

Šobrīd dzīvokļu rezervācijas pieejamas 1. mājā. Par turpmāko kārtu realizācijas termiņiem informācija tiks papildināta.

Apzaļumoti un labiekārtoti iekšpagalmi
Apzaļumoti un labiekārtoti iekšpagalmi
Bērnu rotaļu laukumi dažādām vecuma grupām
Bērnu rotaļu laukumi dažādām vecuma grupām
Sabiedriskais transports pavisam tuvu
Sabiedriskais transports pavisam tuvu
Saules paneļi
Saules paneļi

Kvartāla virtuālā tūre

Sazināties ar mums

*Obligāti aizpildāmi

Kaivas kvartāls
Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā.

Karte un pakalpojumi

Maršruts Uz