Nākotnes projekti

Tuvākajā laikā tiek plānota vairāku jaunu projektu uzsākšana.

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ) par nākotnes projektiem

Mājokļa izvēle un iegāde ir nozīmīgs solis ikviena dzīvē.  No idejas līdz vajadzības īstenošanas var paiet gana ilgs laiks. Lai izvērtētu un izskatītu iespējamos un piemērotos variantus, informācijas apkopošanas un izzināšanas procesu iesakām sākt laikus. Tādēļ arī mēs YIT no savas puses dalāmies ar jaunumiem par topošajiem mājokļu projektiem. Esam apkopojuši jautājumus, kurus visbiežāk saņemam par mūsu nākotnes projektiem. Zemāk atbildes, kādēļ ne vienmēr varam sniegt detalizētu informāciju iepriekš. Taču neskatoties uz to, aicinām pieteikties interesentu sarakstam, lai jaunumus par projekta attīstības gaitu saņemtu līdz ko tie pieejami. 

* APRAKSTS IR INFORMATĪVS, VISPĀRĪGS UN REKOMENDĒJOŠA RAKSTURA. ŠEIT APRAKSTĪTO, YIT LATVIJA IR TIESĪBAS MAINĪT UN ATJAUNOT BEZ IEPRIEKŠĒJA BRĪDINĀJUMA. 

Kad būs pieejamas cenas?
Dzīvokļu, stāvvietu un noliktavu cenas būs zināmas un pieejamas brīdī, kad tiks uzsāktas dzīvokļu rezervācijas. Aicinām pieteikties projekta interesentu sarakstam, lai šo informāciju saņemtu pirmie.
YIT praksē dzīvokļu rezervācijas tiek uzsāktas vienlaicīgi ar būvdarbu sākumu vai kādu laiku pēc tā. Pie katra nākotnes projekta cenšamies norādīt plānoto projekta attīstības periodu un aktualizēt to saskaņā ar plāniem.

Kāpēc vēl nav zināma apdare?
Apdares materiālu izvēle un atlase ir rūpīgs un laikietilpīgs process.
Apdares piedāvājums parasti pieejams līdz ar rezervāciju sākumu, taču atsevišķos gadījumos šī informācija par konkrētiem materiāliem, sērijām, modeļiem u.tml. var būt pieejama arī nedaudz vēlāk. YIT projektos dzīvokļus piedāvājam ar pilnu apdari (plašāka informācija par to meklējama šeit). 

Kad es varēšu rezervēt vēlamo dzīvokli?
Iespēja rezervēt sev vēlamo dzīvokli iespējama tikai tad, kad tiek uzsākts dzīvokļu rezervāciju process. Pirms tā netiek pieņemtas nekāda veida rezervācijas, kā arī netiek veidotas gaidītāju rindas uz kādu no dzīvokļu tipiem vai plānojumiem. Informācija par rezervāciju sākumu tiek izsūtīta interesentu sarakstam, publicēta mājas lapā un YIT LATVIJA sociālo tīklu kontos. 

Kad būs pieejami dzīvokļu plāni?
Dzīvokļu un stāvu plāni būs pieejami līdz ar rezervāciju sākumu vai īsi pirms tā. Kamēr norit projektēšanas un nav noslēdzies projekta saskaņošanas process, iespējamas izmaiņas plānojumos un risinājumos, tādēļ publiski tiek nodotas tikai plānojumu gala versijas.

Kāda ir plānotā, aptuvenā kvadrātmetra cena?
Kamēr nav uzsākts dzīvokļu rezervācijas process un publicēta dzīvokļu cenu lapa, diemžēl nevaram minēt konkrētas m2 cenas. Tās ir atkarīgas no vairākiem faktoriem, piemēram, cik tuvā vai tālā nākotnē projekta realizācija tiks uzsākta; tirgus situācija, būvniecības, darba spēka, citu saistīto pakalpojumu izmaksas. YIT Latvijā šobrīd attīsta un piedāvā standarta un komforta klases mājokļu projektus.