Nākotnes projekti

Tuvākajā laikā tiek plānota vairāku jaunu projektu uzsākšana.

Safrāns

Žagatu iela 7, Rīga

Projekts atrodas plānošanas stadijā,tā realizāciju plānots uzsākt 2020. gada nogalē. 
Piesakies interesentu sarakstam, aizpildot formu Sazināties ar mums, lai saņemtu jaunāko informāciju par projektu un rezervāciju uzsākšanu.

Žagatu ielas septītais nams, kas nosaukts par Safrānu, tiks būvēts trīs Rīgas apkaimju krustpunktā, sniedzot labāko, ko tas piedāvā. Klusā un mierīgā Žagatu iela ir viena no Rīgas vietām, ko YIT LATVIJA ar īpašu rūpību izraudzījusi jaunu mājvietu būvniecībai. Plānots uzbūvēt vienu deviņu stāvu dzīvojamo māju ar 81 dzīvokli tajā. Jaunajā projektā paredzēti mūsdienīgi, kvalitatīvi un komfortabli vienu, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar platību sākot no 32 m2 līdz 88 m2. Ēkas pagalmā paredzētas 41 virszemes autostāvvietas, savukārt pagrabstāvā plānotas noliktavas telpas personīgo mantu novietošanai. Ēkā plānotas divas kāpņu telpas. Mājokļi tiks piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. Dzīvokļu īpašniekiem tiks piedāvātas virszemes autostāvvietas par papildus samaksu. Teritorija tiks izgaismota un apzaļumota, būs ierīkots rotaļu laukums.

Šajā rajonā apvienots viss labais, ko var piedāvāt dzīvesvieta Rīga. Ērta Teikas transporta sistēma, iepirkšanās un atpūtas vietas, apzaļumota apkārtne un salīdzinoši klusa atrašanās vieta. Plašs horizonts, ko nodrošina atrašanās vieta pie Purvciema privātmāju rajona robežas un tikai dažu minušu gājiena attālums no pilsētas zaļās zonas – Biķernieku meža.

Teritorija būs labiekārtota – bruģēti ceļi, apstādījumu grupas ar dažādiem jaunu koku stādījumiem, dekoratīviem stādiem un krūmiem, apgaismojums, 46 m2 bērnu rotaļu laukums, kurā tiks izvietotas rotaļu iekārtas bērniem vecumā no 1 līdz 10 gadiem.

    

Maršruts Uz

    

   

Dzelzavas iela 110

Dzelzavas iela 110, Rīga

    

2021. gadā plānots uzsākt jauna daudzdzīvokļu namu kompleksa būvniecību Dzelzavas ielā 110, Rīgā. Plašāka informācija būs pieejama tuvākajā laikā. 

Piesakies interesentu sarakstam, aizpildot formu Sazināties ar mums

 

Maršruts Uz

Bauskas 191

Bauskas ielā 191, Rīgā.Diemžēl šobrīd projekta realizācija, no mums neatkarīgu apstākļu dēļ, ir apturēta. Šeit atjaunosim informāciju, līdz ko tas būs iespējams. 

Plānota jauna daudzdzīvokļu dzīvojamā nama būvniecība Bauskas ielā 191, Rīgā. Paredzēta deviņu stāvu ēka ar 56 dzīvokļiem, 11 pazemes un 41 pagalma stāvvietām un 12 noliktavu telpām. 1 – 4 istabu dzīvokļi, platībā no 35m2 – 84 m2 .

Piesakies interesentu sarakstam, aizpildot formu Sazināties ar mums, lai saņemtu jaunāko informāciju par projektu un rezervāciju uzsākšanu.

    

Maršruts Uz

Tērbata Apartments

Tērbatas iela 72, Rīga

Projekts atrodas plānošanas stadijā. Projekta realizāciju plānots uzsākt 2020. gada 2. pusē. 

Vienā no Rīgas iecienītākajām un vēsturiskajām ielām plānots uzsākt daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas būvniecību. Projekta ievaros Tērbatas ielā 72 paredzēti divu daudzdzīvokļu nami, Tērbatas ielas pusē ēka būs 6 stāvus augsta, pagalma - 7. Iecerēts projekts ar 113 dzīvokļiem,  - būs pieejami divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar kopējo platību no 55 līdz 126 m2.

Jaunbūvējamās ēkas virszemes teritorijā autostāvvietas netiek paredzētas, bet plānots labiekārtots iekšpagalms. Tajā tiks saglabāts daudzus gadu desmitus sens ozols, kā arī apzaļumota pārējā teritorija.

Ir paredzēts izbūvēt apakšzemes autostāvvietu un plašu velosipēdu novietni. Uz Tērbatas ielas pusi ieplānotas 4 komerctelpas aptuveni 200 m2. platībā un viens 150 m2. birojs pagalma ēkas pirmajā stāvā. 

SAZINĀTIES AR MUMS

*Obligāti aizpildāmi

Apliecinu, ka piekrītu manu personas datu apstrādei mārketinga mērķiem saskaņā ar YIT klientu privātuma aizsardzības politiku

PĀRDOŠANAS KOMANDA

YIT Pārdošanas birojs
Zane Kaupere
Nekustamā īpašuma pārdošanas speciāliste
Zane Dimanta
Nekustamā īpašuma pārdošanas speciāliste
Aizvērt