Nākotnes projekti

Tuvākajā laikā tiek plānota vairāku jaunu projektu uzsākšana.

Silvas nami

Dzelzavas iela 110, Rīga

    

2021. gadā plānots uzsākt jauna daudzdzīvokļu namu kompleksa būvniecību Dzelzavas ielā 110, Rīgā. Plašāka informācija būs pieejama tuvākajā laikā. Projekta ietvaros plānota četru septiņu stāvu daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku būvniecība. Katrā ēkā plānoti 67 dzīvokļi (2 - 4 istabu), platībās no 41,5 - 73 m2. Iegādei būs pieejamas noliktavas telpas un pagalma autostāvvietas. 

Piesakies interesentu sarakstam, lai saņemtu jaunumus, aizpildot formu Sazināties ar mums

Ēkas vizualizācijām ilustratīvs raksturs!

Maršruts Uz

Bauskas 191

Bauskas ielā 191, Rīgā.Diemžēl šobrīd projekta realizācija, no mums neatkarīgu apstākļu dēļ, ir apturēta. Šeit atjaunosim informāciju, līdz ko tas būs iespējams. 

Plānota jauna daudzdzīvokļu dzīvojamā nama būvniecība Bauskas ielā 191, Rīgā. Paredzēta deviņu stāvu ēka ar 56 dzīvokļiem, 11 pazemes un 41 pagalma stāvvietām un 12 noliktavu telpām. 1 – 4 istabu dzīvokļi, platībā no 35m2 – 84 m2 .

Piesakies interesentu sarakstam, aizpildot formu Sazināties ar mums, lai saņemtu jaunāko informāciju par projektu un rezervāciju uzsākšanu.

Ēkas vizualizācijām ilustratīvs raksturs!

    

Maršruts Uz

Tērbata Apartments

Tērbatas iela 72, Rīga

Uzsākta objekta būvniecība. Plašāka informācija par projekta attīstības virzienu būs pieejama 2020. gada nogalē. Lai saņemtu jaunāko informāciju, aicinām pieteikties interesentu sarakstā, aizpildot formu Sazināties ar mums

Vienā no Rīgas iecienītākajām un vēsturiskajām ielām plānots uzsākt daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas būvniecību. Projekta ievaros Tērbatas ielā 72 paredzēti divu daudzdzīvokļu nami. 

Jaunbūvējamās ēkas virszemes teritorijā autostāvvietas netiek paredzētas, bet plānots labiekārtots iekšpagalms. Tajā tiks saglabāts daudzus gadu desmitus sens ozols, kā arī apzaļumota pārējā teritorija.

Ir paredzēts izbūvēt apakšzemes autostāvvietu un plašu velosipēdu novietni.

Ēkas vizualizācijām ilustratīvs raksturs!