Riverstone homes

Tiks turpināta mazstāvu dzīvojamo ēku kompleksa attīstību Ķīpsalas ielā. Saskaņā ar mūsu šī brīža plāniem, projekta būvniecība varētu tikt sākta 2025. gadā. Riverstone homes veidos mazstāvu apbūve ar vairākām ēkām. Tajos paredzēti 2-4 istabu dzīvokļi ar balkoniem vai terasēm, vietu auto novietošanai un labiekārtotu apkārtējo teritoriju. Šobrīd vēl nav pieejama informācija par plānojumiem, apdares piedāvājumu, kā arī cenām.

Aicinām pieteikties interesentu sarakstam, lai saņemtu jaunāko informāciju par projekta attīstību, dzīvokļu rezervāciju uzsākšanu līdz ko tā būs pieejama.

NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

Biežāk uzdotie jautājumi
Dzīvokļa iegādes process
Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

Sazināties ar mums

*Obligāti aizpildāmi

Riverstone homes
Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā. 

Karte un pakalpojumi

Maršruts Uz