Kā iegādāties dzīvokli YIT projektā

Lai iegādātos dzīvokli YIT projektā, vispirms notiks konsultācija ar mūsu pārstāvi, kas tālāk palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko dzīvokli. Kad dzīvoklis būs izvēlēts, sekos trīs pārdošanas procedūras posmi: rezervācija, priekšlīguma parakstīšana un pirkuma līguma parakstīšana.

Rezervācija tiešsaistē

Rezervācijas vienošanās

Priekšlīgums

Pirkuma līgums

Banku informācija

Ja dzīvokļa iegādei jums ir nepieciešams kredīts, aicinām vērsties pie mūsu sadarbības banku pārstāvjiem, lai konsultētos un vienotos par individuāliem, jūsu situācijai piemērotiem nosacījumiem.

Mājokļa iegāde, remonts, mēbeles vai sadzīves tehnika – tas viss prasa papildu izdevumus, kam iespējami dažādi kredītu risinājumi. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai SEB bankas filiālē.

Kontakti


Uzzināt vairāk!

Mājokļa iegādes procesa laikā saņem konsultācijas un vērtīgus padomus no Swedbank finansēšanas ekspertiem.

Kontakti

Kredīts mājokļa iegādei. Luminor speciālisti palīdzēs sagatavot nepieciešamos dokumentus, procentu likme tiks aprēķināta individuāli un Altum programmas ietvaros - zemāka pirmā iemaksa ģimenēm ar bērniem.

Kontakti

citadele_logo.jpg

 

Uzzini savas iespējas attālināti! Aizpildi tiešsaistes pieteikumu un saņem piedāvājumu e-pastā.

Kontakti

SAZINĀTIES AR MUMS

*Obligāti aizpildāmi

Apliecinu, ka piekrītu manu personas datu apstrādei mārketinga mērķiem saskaņā ar YIT klientu privātuma aizsardzības politiku

PĀRDOŠANAS KOMANDA

YIT Pārdošanas birojs
Zane Kaupere
Nekustamā īpašuma pārdošanas speciāliste
Zane Dimanta
Nekustamā īpašuma pārdošanas speciāliste
Aizvērt