Vietējās vietnes:
Corporate site:

Kā iegādāties dzīvokli YIT projektā

Lai iegādātos dzīvokli YIT projektā, vispirms notiks konsultācija ar mūsu pārstāvi, kas tālāk palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko dzīvokli. Kad dzīvoklis būs izvēlēts, sekos trīs pārdošanas procedūras posmi: rezervācija, priekšlīguma parakstīšana un pirkuma līguma parakstīšana.

Rezervācijas vienošanās

Rezervācijas vienošanās laikā jūs veiksiet pirmo iemaksu 5 % apmērā no darījuma kopējās summas. Šī vienošanās sniedz jums pirmtiesības uz rezervētā īpašuma iegādi. Ja tomēr pārdomāsiet un rezervāciju atcelsiet, šo pirmo iemaksu varēsiet saņemt atpakaļ pilnā apmērā.

Priekšlīgums

Mēneša laikā pēc rezervācijas vienošanās tiks parakstīts priekšlīgums. Priekšlīguma parakstīšanas laikā jums būs jāiemaksā vēl 10 % no darījuma summas.

Pirkuma līgums

Pirkuma līgumu parakstīsim pēc ēku nodošanas ekspluatācijā un attiecīgā īpašuma noformēšanas. Pēc pirkuma līguma parakstīšanas tiks samaksāti atlikušie 85 % no darījuma summas.

Banku informācija

Ja dzīvokļa iegādei jums ir nepieciešams kredīts, aicinām vērsties pie mūsu sadarbības banku pārstāvjiem, lai konsultētos un vienotos par individuāliem, jūsu situācijai piemērotiem nosacījumiem.

Mājokļa iegāde, remonts, mēbeles vai sadzīves tehnika – tas viss prasa papildu izdevumus, kam iespējami dažādi kredītu risinājumi. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai SEB bankas filiālē.

Kontakti

Aizdevums mājokļa iegādei, remontam vai būvniecībai. Lai jūsu iecere par jaunām vai atjaunotām mājām piepildītos, Swedbank palīdzēs izvēlēties piemērotāko risinājumu.
 

Kontakti

Kredīts mājokļa iegādei. Luminor speciālisti palīdzēs sagatavot nepieciešamos dokumentus, procentu likme tiks aprēķināta individuāli un Altum programmas ietvaros - zemāka pirmā iemaksa ģimenēm ar bērniem.

Kontakti

Aizdevums ar individuālu pieeju un risinājumu. Sazinieties ar Citadele banka speciālistu.

 

Kontakti

SAZINĀTIES AR MUMS

*Obligāti aizpildāmi

PĀRDOŠANAS KOMANDA

Zane Dimanta
Nekustamā īpašuma pārdošanas speciāliste
Zane Kaupere
Nekustamā īpašuma pārdošanas speciāliste
Aizvērt
Aizvērt