Par YIT

YIT ir Somijas lielākais un viens no nozīmīgākajiem Ziemeļeiropas reģiona būvniecības uzņēmumiem un pilsētvides attīstītājiem. Jau 110 gadus mēs saviem klientiem radām labāku dzīves vidi: funkcionālas mājas ilgtspējīgai dzīvošanai, nākotnes prasībām atbilstošas sabiedriskās un komerciālās ēkas, kā arī infrastruktūru vienmērīgākai cilvēku, uzņēmumu un sabiedrības plūsmai. Mēs nodarbinām ap 4300 profesionāļu astoņās valstīs: Somijā, Zviedrijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Čehijā, Slovākijā un Polijā. Mūsu apgrozījums 2023. gadā sasniedza 2,2 miljardus eiro. YIT Corporation akcijas ir kotētas biržā Nasdaq Helsinki Oy. www.yitgroup.com. www.yitgroup.com  

Vairāk nekā 100 GADU pieredze

Pateicoties vairāk nekā 100 gadu ilgajai pieredzei un pastāvīgai attīstībai, YIT ir kļuvis par vienu no lielākajiem biroju ēku būvniekiem un lielāko dzīvojamo māju būvnieku Somijā. Arī Krievijas tirgū YIT ir lielākais ārvalstu dzīvojamo ēku būvnieks. Mēs varam lepoties ar kvalificētiem darbiniekiem un mūsdienīgu attieksmi būvniecībā.

Integrētā vadības sistēma

Uzņēmumā "YIT LATVIJA"  tiek īstenota  Integrētā kvalitātes, vides, arodveselības un darba drošības politika.
YIT LATVIJA pārvaldības sistēma sertificēta atbilstoši ISO 50001:2018 standarta prasībām. 


YIT LATVIJA

„YIT LATVIJA” Latvijā nodrošina jaunu daudzdzīvokļu ēku un citu nekustamo īpašumu attīstīšanu un celtniecības pakalpojumu sniegšanu. Mūsu mērķis ir sniegt labāko iespējamo servisu saviem klientiem – sākot ar pirmo sarunu, kas palīdzēs izprast klienta vajadzības un iegādāties vispiemērotāko īpašumu un turpinot ar atbalstu arī pēc pārcelšanās uz jauno dzīvesvietu.

SIA "YIT LATVIJA" ir Nekustamā īpašuma attīstītāju alianses (NĪAA), kā arī  Somijas Tirdzniecības kamera Latvijā biedrs. 

UZZINI VAIRĀK

 

Kādēļ izvēlēties YIT

Mēs zinām, ka sava dzīvokļa iegāde ir viens no nozīmīgākajiem notikumiem katra cilvēka dzīvē. Tāpat arī pārvākšanās uz jaunu biroju bieži nozīmē jaunu posmu uzņēmuma attīstībā. Apzinoties, cik šis lēmums ir svarīgs, mēs jau pirmajās projekta fāzēs domājam par pircēja vajadzībām un vēlmēm – sākot jau no atrašanās vietas, turpinot ar pievilcīgu arhitektūru, pārdomātu plānojumu un visām nepieciešamajām ērtībām. Mums ir svarīgi, lai jaunajās telpās dzīve būtu dabai draudzīga un finansiāli izdevīga, tādēļ mēs būvējam mājas ar augstiem energoefektivitātes rādītājiem.

Mūsu risinājumi 

Ir skaidrs, ka ikvienam no jums būs savas vajadzības – kāds gribēs strādāt no mājām, kāds cits – pēc iespējas ātrāk atgriezties tajās no darba, lai izbaudītu ģimenes siltumu. Kāds uzņēmums vēlas nodrošināt klusumu un mieru, cits – iespēju ātri sasaukt piecu minūšu sapulci vai varbūt uzaicināt kolēģi uz pingponga partiju. Tas, kā jūs vēlaties redzēt savu māju vai ofisu, ir svarīgi arī mums, tādēļ mēs palīdzēsim atrast piemērotāko risinājumu tieši jūsu dzīves un darba stilam.

MŪSU PIEREDZE 

Mūsu pieredze, protams, ir daudz plašāka nekā biroju un dzīvojamo ēku celtniecība un attīstība. Mēs nodarbojamies arī ar ēku un būvju arhitektūras un konstrukcijas plānošanu, būvuzraudzību, restaurācijas darbu veikšanu un vadīšanu. Plašā pieredze un YIT Grupas tradīcijas, standarti un darba principi ļaus nodrošināt kvalitāti visdažādākajiem projektiem.