Vietējās vietnes:
Corporate site:

Par YIT

YIT ir Somijas lielākais un nozīmīgs Ziemeļeiropas celtniecības uzņēmums. Mēs attīstām un būvējam mājokļus, telpas uzņēmumiem un veselus rajonus. Tāpat specializējamies sarežģītu infrastruktūras objektu celtniecībā un ceļu būves darbu veikšanā. Kopā ar klientiem mūsu 10 000 speciālisti rada funkcionālākas, pievilcīgākas un ilgtspējīgākas pilsētas un apkārtnes. Mēs strādājam 11 valstīs: Somijā, Krievijā, Skandināvijā, Baltijas valstīs, Čehijas Republikā, Slovākijā un Polijā. Jaunais YIT gaismu ieraudzīja 2018. gada 1. februārī, apvienojoties diviem uzņēmumiem ar vairāk nekā 100 gadu pieredzi — YIT Corporation un Lemminkäinen Corporation. Mūsu kopējais gada apgrozījums 2016. gadā sasniedza gandrīz 3,4 miljardus EUR. YIT Corporation akcijas tiek kotētas Nasdaq Helsinki Oy. www.yitgroup.com

vairāk nekā 100 GADU pieredze

Pateicoties vairāk nekā 100 gadu ilgajai pieredzei un pastāvīgai attīstībai, YIT ir kļuvis par vienu no lielākajiem biroju ēku būvniekiem un lielāko dzīvojamo māju būvnieku Somijā. Arī Krievijas tirgū YIT ir lielākais ārvalstu dzīvojamo ēku būvnieks. Mēs varam lepoties ar kvalificētiem darbiniekiem un mūsdienīgu attieksmi būvniecībā.

kvalitātes vadības sistēma

Papildus daudzdzīvokļu un biroju ēku būvei un attīstībai mēs varam lepoties ar veiksmīgi realizētiem sabiedrisku ēku, inženiertehnisku būvju un rekonstrukcijas projektiem. Būvju un būvdarbu kvalitāti atbilstoši mūsdienu standartu prasībām apliecina Bureau Veritas. YIT LATVIJA vadības sistēma ir sertificētas atbilstoši  ISO 9001ISO 14001 un OHSAS 18001 sistēmu standartu prasībām. Uzņēmumā ir ieviesta YIT Integrētā kvalitātes, vides, arodveselības un darba drošuma politika. 

YIT latvija

„YIT LATVIJA” Latvijā nodrošina jaunu daudzdzīvokļu ēku un citu nekustamo īpašumu attīstīšanu un celtniecības pakalpojumu sniegšanu. Mūsu mērķis ir sniegt labāko iespējamo servisu saviem klientiem – sākot ar pirmo sarunu, kas palīdzēs izprast klienta vajadzības un iegādāties vispiemērotāko īpašumu un turpinot ar atbalstu arī pēc pārcelšanās uz jauno dzīvesvietu.

UZZINI VAIRĀK

 

Kādēļ izvēlēties YIT

Mēs zinām, ka sava dzīvokļa iegāde ir viens no nozīmīgākajiem notikumiem katra cilvēka dzīvē. Tāpat arī pārvākšanās uz jaunu biroju bieži nozīmē jaunu posmu uzņēmuma attīstībā. Apzinoties, cik šis lēmums ir svarīgs, mēs jau pirmajās projekta fāzēs domājam par pircēja vajadzībām un vēlmēm – sākot jau no atrašanās vietas, turpinot ar pievilcīgu arhitektūru, pārdomātu plānojumu un visām nepieciešamajām ērtībām. Mums ir svarīgi, lai jaunajās telpās dzīve būtu dabai draudzīga un finansiāli izdevīga, tādēļ mēs būvējam mājas ar augstiem energoefektivitātes rādītājiem.

mūsu risinājumi 

Ir skaidrs, ka ikvienam no jums būs savas vajadzības – kāds gribēs strādāt no mājām, kāds cits – pēc iespējas ātrāk atgriezties tajās no darba, lai izbaudītu ģimenes siltumu. Kāds uzņēmums vēlas nodrošināt klusumu un mieru, cits – iespēju ātri sasaukt piecu minūšu sapulci vai varbūt uzaicināt kolēģi uz pingponga partiju. Tas, kā jūs vēlaties redzēt savu māju vai ofisu, ir svarīgi arī mums, tādēļ mēs palīdzēsim atrast piemērotāko risinājumu tieši jūsu dzīves un darba stilam.

MŪSU PIEREDZE 

Mūsu pieredze, protams, ir daudz plašāka nekā biroju un dzīvojamo ēku celtniecība un attīstība. Mēs nodarbojamies arī ar ēku un būvju arhitektūras un konstrukcijas plānošanu, būvuzraudzību, restaurācijas darbu veikšanu un vadīšanu. Plašā pieredze un YIT Grupas tradīcijas, standarti un darba principi ļaus nodrošināt kvalitāti visdažādākajiem projektiem. Uzņēmumam piešķirta būvkomersantu klasifikācijas 1. klase. 

Aizvērt