Darba un karjeras iespējas uzņēmumā YIT

Mēs lepojamies ar saviem kvalificētajiem un motivētajiem darbiniekiem, kas ir palīdzējuši mūsu uzņēmumam augt un attīstīties – un mēs palīdzam augt un attīstīties viņiem. YIT kolektīva pamatā ir komandas darbs, kas prasa spēcīgu korporatīvo kultūru, īpašu domāšanas veidu un pieeju darbam. No ikviena darbinieka mēs sagaidām pozitīvu attieksmi pret klientiem, kolēģiem un partneriem, jo tieši pozitīvā un uzmundrinošā gaisotnē vislabāk rodas jaunas idejas un risinājumi.

Un jaunas idejas, iniciatīva un patstāvība mūsu acīs ir liela vērtība. Darbs celtniecības uzņēmumā nereti nozīmē paaugstinātu bīstamību. Tādēļ mēs pastāvīgi uzlabojam darba metodes un rūpīgi ievērojam drošības noteikumus, lai samazinātu nelaimes gadījumu iespējamību līdz nullei. Neatkarīgi no tā, kāda ir jūsu profesija, mēs vēlamies, lai jūs jūtaties droši un labi – un lai mēs kļūtu par vispievilcīgāko darba devēju savā nozarē.

Mēs vēlamies pieņemt darbā labākos nozares speciālistus. Mums ir svarīgas jūsu zināšanas un izglītības līmenis, kā arī motivācija un attieksme pret darbu, sociālās prasmes un ētiskās vērtības. Izvēloties darbiniekus, kas vislabāk atbilst YIT vērtībām un kultūrai, mēs veidojam draudzīgu un saskanīgu kolektīvu, kurā ikviens darbinieks savā vietā ir svarīgs un vajadzīgs.

Vakances