Mūsu stāsts

Uzņēmumā YIT mēs veidojam labāku dzīves vidi. Sadarbībā ar saviem darbiniekiem, partneriem un pilsētām mēs būvējam mājokļus, kuros piepildās sapņi, un darba telpas, kurās cilvēki jūtas kā mājās. Mēs būvējam pilsētvidi, kas kalpos vairākām paaudzēm, un gādājam par nevainojamu infrastruktūru un vislabāko ceļa segumu valstīs, kurās laikapstākļi rada izaicinājumus. Mūsu vērtīgākais resurss ir mūsu darbinieki, un mūsu prioritāte ir rūpes par viņiem. Mūsu uzņēmums ir nozīmīgs spēlētājs Eiropas līmenī, un tajā valda sirsnīga gaisotne.

Latvijā YIT sāka darbību 1998. gadā, šo gadu laikā īstenoti vairāk kā 15 daudzdzīvokļu dzīvojamo māju projekti dažādās Rīgas apkaimēs. 

 

AICINĀM PIETEIKTIES ĒNU DIENAI UZŅĒMUMĀ YIT LATVIJA LĪDZ 28. MARTAM*

INTERESENTUS LŪDZAM AIZPILDĪT FORMU ŠEIT 

Ēnu dienas ietvaros 4. aprīlī būs iespēja uzzināt vairāk par ikdienu un darbu būvniecības, nekustamo īpašumu attīstības, kā arī pārdošanas nodaļās.

*gadījumā, ja interesentu skaits būs lielāks nekā pieejamās vietas, dalība tiks apstiprināta rindas kārtībā, sākot ar pieteikšanās datumu. 

 

recruitment 1 small 2021.png

Ik dienu vairāk kā 5500 profesionāļi veido labāku dzīves vidi 9 valstīs

recruitment_icons_200x200px_heart_person.png

Mēs Latvijā nodarbinām gandrīz 50 savas jomas speciālistus

Cieņa, sadarbība, kreativitāte un aizrautība ir YIT vērtības, kas vada mūsu darbības

Vakances

 

 
 

Talantu kopiena

Vēlies strādāt mūsu uzņēmumā, bet šobrīd nav piemērotu un aktuālu vakanču? Aicinām pievienoties mūsu talantu kopienai, jo nākamreiz, kad uzsāksim jaunu atlases procesu, izskatīsim piemērotus kandidātus no mūsu talantu kopienas. 

Spied pogu PIETEIKTIES, lai uzzinātu par pozīcijām, kas varētu interesēt nākotnē.