YIT Plus ir serviss Jūsu mājām un apkaimei

YIT Plus ir moderns un digitāls pakalpojums, kas jums ļauj pārvaldīt un uzraudzīt ar dzīvokli saistīto informāciju. Reģistrējoties šim servisam, saņemsiet lietotājvārdu un paroli piekļuvei YIT Plus. Pārvaldīt dzīvokļa informāciju, iepazīties ar kaimiņiem un uzzināt par jaunumiem nekad nav bijis tik vienkārši!

Doties uz YIT Plus

Elektronisks ziņojumu dēlis - jaunumi iedzīvotājiem

Informāciju uz elektroniskā ziņojuma dēļa izvieto paši nama iedzīvotāji. Tā ir iespēja informēt par pasākumiem kaimiņiem, notikumiem apkaimē vai kopīgu talku pagalmā. Visas iespējas pašam būt par pasākuma organizatoru un uzaicināt pārējos iedzīvotājus pievienoties! YIT Plus ir lieliska platforma, kas ļauj gan informēt par aktualitātēm, gan iepazīt vienam otru.

    

 

Ērta tiešsaistes piekļuve informācijai par mājokli

Pakalpojums nodrošina ērtu piekļuvi dokumentiem, kas saistīti ar mājokļa būvnieku - YIT. Sava dzīvokļa plāns, sadzīves tehnikas lietošanas vai apdares materiālu kopšanas instrukcijas - viss vienuviet un pieejams, kad vien nepieciešams.

 

Lejupielādējiet bezmaksas mobilo lietotni šeit: 

 aplikāciju ir ērti izmantot mobilajās ierīcēs vai planšetdatoros

Jaunumi no būvlaukuma, kā arī sadarbības partneru piedāvājumi!

Kad Jūsu jaunais mājoklis vēl atrodas būvniecības stadijā, varat sekot līdzi būvniecības gaitai un iegūt informāciju par notiekošo būvlaukumā. YIT Plus dod iespēju izmantot arī dažādu sadarbības partneru pakalpojumus un piedāvājumus. Apskatiet īpašos piedāvājumus YIT klientiem, kā piem. interjera dizains vai pārcelšanās un transporta pakalpojumi.

    

Ērta un vienkārša saziņa ar apsaimniekošanas uzņēmumu

Nosūtīt ziņu nama pārvaldniekam - tas ir tik vienkārši! Standartizētās pieteikuma formas ļauj nosūtīt paziņojumus ērti un ātri, piemēram, otrās kāpņutelpas vestibilā nedeg gaisma.