Bauskas 191

Plānošana

Bauskas 191

Diemžēl šobrīd projekta realizācija, no mums neatkarīgu apstākļu dēļ, ir apturēta. Šeit atjaunosim informāciju, līdz ko tas būs iespējams.

Plānota jauna daudzdzīvokļu dzīvojamā nama būvniecība Bauskas ielā 191, Rīgā. Paredzēta deviņu stāvu ēka ar 56 dzīvokļiem, 11 pazemes un 41 pagalma stāvvietām un 12 noliktavu telpām. 1 – 4 istabu dzīvokļi, platībā no 35m2 – 84 m2 .

Ēkas vizualizācijām ilustratīvs raksturs!

NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

Biežāk uzdotie jautājumi
Dzīvokļa iegādes process
Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

Sazināties ar mums

*Obligāti aizpildāmi

Bauskas 191
Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā. 

Karte un pakalpojumi

Maršruts Uz