Mārpagalmi II

Būvniecības stadija
Dzīvokļi pieejami:

79

Kopā:

123

Istabas:

1 - 4

Stāvvietas:

91, Virszemes / pazemes.

Skatīt vairāk

Mārpagalmi II

2023.gada vasarā uzsākta jaunā kvartāla "Mārpagalmi" 2. kārtas būvniecība. Projekta 2. ēkā piedāvājam iegādāties dzīvokļus ar pilnu apdari komforta un komforta plus klasēs. Šobrīd rezervācijām pieejami dzīvokļi E daļā (komforta klase) 1. - 5. stāvā, K1 korpuss, kā arī viena kāpņu telpa K2 (Komforts plus) 1. - 6. stāvos.
Lai uzzināt par stāvvietu un noliktavu pieejamību, aicinām sazināties ar mūsu pārdošanas komandu.

    Energoefektivitātes klase
    A+

    NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

    Biežāk uzdotie jautājumi
    Dzīvokļa iegādes process
    Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

    Sazināties ar mums

    *Obligāti aizpildāmi

    Mārpagalmi 2
    Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

    Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā. 

    Karte un pakalpojumi

    Maršruts Uz