Vai esi ceļā uz savām nākotnes mājām?

Kopā ar mūsu topošā projekta Kaivas kvartāls iedzīvotāju Klintu, noskaidro: 
 
🔑 Kā izvēlēties piemērotāko mājokli
🔑 Uzticams attīstītājs un tā nozīme nākotnes mājokļa iegādē
🔑  Kādas ir iespējas finanšu risinājumiem, un kā atrast sev piemērotāko.Sazinies ar mums, lai vienotos par tikšanos vai uzzinātu atbildes uz interesējošiem jautājumiem:
Kādus jautājumus uzdot tikšanās reizē ar nekustamā īpašuma pārdošanas speciālistu -
dzīvokļa platība, debess puses, iekšpagalms, iegādes process? Uzzini video!Kādēļ ikdiena "Kaivas kvartālā" būs ērta un komfortabla? Rīgas Dreiliņi un tuvējā apkaime ir piesaistījusi jaunus interesentus un noturējusi esošos iedzīvotājus. Pēdējos gados īstenotā straujā teritorijas attīstība, infrastruktūras pilnveidošana ir vēl viens apliecinājums tam, lai veidotu laimīgus mirkļus kopā tieši šeit. Ja vēl neesi iepazinis Rīgas Dreiliņus, noskaties video un uzzini vairāk!Sarunas turpinājums, lai Klinta būtu vēl soli tuvāk savam nākotnes mājoklim. Pareizo izvēli un lēmumu izdari, noskaidrojot visu interesējošo. 


Klinta tiekas ar SEB Darījumu vadītāju Jūliju, lai soli pa solim noskaidrotu visu nepieciešamo, kas saistīts ar hipotekārā kredīta saņemšanas iespējām savam mājoklim. Ar ko sākt, kāda informācija būs nepieciešama bankai, kā veidojas konkrētā klienta likme. Šo un daudz ko citu uzzini, noskatoties video! 
Pieteikšanās konsultācijai SEB bankā: www.seb.lv/majokla-kreditsIespēja vienoties un tikties ar SEB bankas speciālistiem tiešsaistē piemērotā laikā, lai apspriestu interesējošus jautājumus, saņemtu atbildes, kā arī parakstītu dokumentus. Pēc tikšanās klātienē un saņemot pozītīvu lēmumu kredīta piešķiršanai jaunajam mājoklim, Klinta ar Jūliju tikās tiešsaistē. Piesakies video konsultācijai arī Tu!Sarunas laikā ar mūsu būvdarbu vadītāju Oskaru, Klinta uzzinās svarīgāko, kas saistīts ar ēkas būvniecību, izmantotajiem materiāliem un tehniskajiem risinājumiem. Praktiski padomi un atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Savu dzīvokli izvēlies šeit. Kā vislabāk iedvesmoties un sajust māju sajūtu?
Apmeklējot iekārtotu demo dzīvokli! Tā ir iespēja iepazīties ar dzīvokļa plānojumu, apdares risinājumiem, funkcionalitāti un rast iedvesmu sava dzīvokļa iekārtojumam.