Kaivas kvartāls, 1. kārta

Dreiliņi | Kaivas iela 48, Rīga
Plānošana

Kaivas kvartāls, 1. kārta

Aicinām pieteikties interesentu sarakstam, lai saņemtu jaunāko informāciju par projekta attīstības gaitu un precīzāku informācija par dzīvokļu rezervāciju uzsākšanu līdz ko tā būs pieejama (dzīvokļu rezervācijas netiek uzsāktas pirms būvniecības sākuma). Plānots, ka dzīvokļu rezervācijas tiks uzsāktas 2023. gada 1. pusē. Ēkā būs pieejami 2-4 istabu dzīvokļi ar balkoniem, pazemes un pagalma autostāvvietām.

NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

Pārdošanas procedūra
Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

Sazināties ar mums

*Obligāti aizpildāmi

Kaivas kvartāls, 1. kārta
Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā.