Mārpagalmi II

Būvniecības stadija
Dzīvokļi pieejami:

94

Kopā:

123

Istabas:

1 - 4

Stāvvietas:

91, Virszemes / pazemes.

Skatīt vairāk

Mārpagalmi II

Norit jaunā kvartāla "Mārpagalmi" 2. kārtas būvniecība. Projekta 2. ēkā piedāvājam iegādāties dzīvokļus ar pilnu apdari komforta un komforta plus klasēs. Rezervācijām pieejami dzīvokļi E daļā (komforta klase) 1. - 5. stāvā, K1 un K2 korpusos (Komforts plus) dzīvokļi 1. - 6. stāvos.
Pagalma stāvvietas pieejamas, iegādājoties Komforta klases dzīvokļus; pagalma vai pazemes autostāvvietas pieejamas Komforts plus dzīvokļiem. Lai uzzināt par stāvvietu un noliktavu pieejamību, aicinām sazināties ar mūsu pārdošanas komandu.

“Mārpagalmi” piedāvā ērtus un pieejamus mājokļus jaunajām ģimenēm, stilīgu dzīves telpu pilsētas profesionāļiem, Izdevīgā atrašanās vieta ļauj “Mārpagalmu” iemītniekam būt rokas stiepiena attālumā no svarīgākajiem lielpilsētas transporta mezgliem un biznesa centriem, dzīvojot ar klusas un drošas mazpilsētas sajūtu visapkārt, savukārt atjautīgais plānojums stimulē vēlmi tīklot un socializēties, vienlaikus piedāvājot komfortablu zonu arī visizteiktākajam introvertam.

    Energoefektivitātes klase
    A+

    Dzīvokļu interjers komforta klase

    Vizualizācijās izstrādāti interjera dizaina projekti komforta klases dzīvokļiem: 2-istabas (44.9 m2), 3-istabas (66 m2), 3-istabas (59 m2). Vizualizācijām ir ilustratīvs raksturs, plānojuma veidi un apdares materiāli dažādās projektu kārtās var atšķirties. 

    NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

    Biežāk uzdotie jautājumi
    Dzīvokļa iegādes process
    Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

    Sazināties ar mums

    *Obligāti aizpildāmi

    Mārpagalmi 2
    Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

    Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā. 

    Karte un pakalpojumi

    Maršruts Uz