Mārpagalmi I

Āgenskalns | Zemaišu iela 11, LV-1002 Riga
Plānošana

Mārpagalmi I

2022.gada sākumā ir uzsākta kvartāla "Mārpagalmi" attīstība un projekta 1. kārtas būvdarbi. Projekta 1. kārtas ietvaros plānoti 100 dzīvokļi, 2 - 4 istabas. Iegādei būs pieejamas autostāvvietas.

Aicinām pieteikties interesentu sarakstam, aizpildot formu "Sazināties ar mums", lai saņemtu jaunumus par projekta realizāciju. Dzīvokļu plānojumi, apdares materiāli, cenas u.tml. būs pieejamas, uzsākot dzīvokļu rezervāciju, plašāka informācija būs pieejama 2022. gada vasarā.

NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

Pārdošanas procedūra
Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā. 

Sazināties ar mums

*Obligāti aizpildāmi

Mārpagalmi I
Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.