Mārpagalmi I

Būvniecības stadija
Dzīvokļi pieejami:

37

Kopā:

101

Istabas:

1 - 4

Stāvvietas:

76, Virszemes/pazemes

Skatīt vairāk

Mārpagalmi I

Projektā "Mārpagalmi" piedāvājam iegādāties dzīvokļus ar pilnu apdari standarta un komforta klasē. Par atšķirībām un priekšrocībām plašāka informācija pieejama projekta bukletā šajā lapā nedaudz zemāk. Standarta klases dzīvokļi pieejami ēkas daļā, kas stāva plānos atzīmēta ar E, komforta - K1 un K2.

ĒKA ATRODAS BŪVNIECĪBAS STADIJĀ, OBJEKTA APSKATE ŠOBRĪD NAV IESPĒJAMA. 2022.gada sākumā ir uzsākta kvartāla "Mārpagalmi" attīstība un projekta 1. kārtas būvdarbi. Projekta 1.kārtas ietvaros plānots 101 dzīvoklis, 1 - 4 istabas. Iegādei pieejamas autostāvvietas.

Noliktavas, stāvvietas nav iekļautas norādītajā cenā.

    Energoefektivitātes klase
    A+

    Dzīvokļu interjers komforta klase

    Vizualizācijās izstrādāti interjera dizaina projekti komforta klases dzīvokļiem: 2-istabas (44.9 m2), 3-istabas (66 m2), 3-istabas (59 m2)

    NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

    Pārdošanas procedūra
    Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

    Sazināties ar mums

    *Obligāti aizpildāmi

    Mārpagalmi 1
    Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

    Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā. 

    Karte un pakalpojumi

    Maršruts Uz