Kaivas kvartāls 1. māja

Būvniecības stadija
Dzīvokļi pieejami:

70

Kopā:

72

Istabas:

2 - 4

Stāvvietas:

57, Virszemes / pazemes

Skatīt vairāk

Kaivas kvartāls, 1. kārta

Ir uzsākta jauna komforta klases projekta Kaivas kvartāls būvniecība. 1. kārtā tiks realizēta sešstāvu ēka ar 72 dzīvokļiem. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari (divu veidu apdares risinājumi). Iegādei pieejamas stāvvietas gan pagalmā, gan pazemes stāvā.Par pieejamību un cenām aicinām sazināties ar mūsu pārdošanas komandu.

    Energoefektivitātes klase
    A

    Apdares piedāvājums vannas istabās

    Vizualizācijās attēlota apdare vannas istabās. Plašāka informācija par apdares piedāvājumu pieejama failā APDARES PIEDĀVĀJUMS

    NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

    Pārdošanas procedūra
    Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

    Sazināties ar mums

    *Obligāti aizpildāmi

    Kaivas kvartāls 1
    Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

    Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā. 

    Karte un pakalpojumi

    Maršruts Uz