Dzirciema nams

Gatavs dzīvošanai
Dzīvokļi pieejami:

4

Kopā:

70

Istabas:

2 - 5

Stāvvietas:

40, PAZEMES

Skatīt vairāk

Dzirciema nams

YIT jauno mājokļu projekts “Dzirciema nams” atrodas vienā no šarmantākajiem un zaļākajiem Rīgas rajoniem – Dzirciemā, Pārdaugavā. Te satiekas pilsētas ritms ar dabas tuvumu, pārvēršot apkaimi ideāli piemērotu mierpilnai un ērtai dzīvei. Dzirciema nams izvietots salīdzinoši klusajā Eiženijas ielā, taču pavisam netālu atrodas rosīgā Dzirciema iela ar pilsētas sajūtu un iespējam. Ēku veido četru un piecu stāvu korpusi, piedāvājumā divu, trīs, četru, piecu istabu mājokļi. Namā ir divas kāpņu telpas, ēka aprīkota ar liftiem.

Ap namu izveidots labiekārtots un apzaļumots pagalms, kā arī iemītnieku ērtībām būs pieejamas pazemes autostāvvietas un noliktavu telpas.

  • Autostāvvietas iespējams iegādāties, pērkot 3, 4 vai 5 istabu dzīvokli.

Paldies par Jūsu interesi, izvēloties YIT mājokļus!
Tikšanās klātienē tiek individuāli organizētas, stingri ievērojot piesardzības pasākumus un noteiktās rekomendācijas. Uz apskatēm aicinām ierasties sejas maskās. 

Tāpat atgādinām, ka saņemt interesējošu informāciju varat zvanot pa tālr. nr.  +371 25608080; rakstot uz yitmajas@yit.lv, aizpildot kontaktformu vai sūtot ziņu YIT čatā. Dzīvokļu rezervācijas iespējams veikt arī mājaslapā! Online rezervācijas spēkā 10 dienas. Vienlaicīgi ne vairāk kā divu dzīvokļu rezervācijas!

Zaļojošās Pārdaugavas šarms

Zaļojošās Pārdaugavas šarms

Īsas pastaigas attālumā atrodas ziedošais Botāniskais dārzs, ģimenes pastaigām piemērotais Nordeķu parks un Dzegužkalns ar izteiktu reljefu aktīvākām nodarbēm.

Velo braucējiem – Rīgas centrs, Ķīpsala sasniedzama neliela izbrauciena attālumā vai velo celiņš uz Jūrmalu aizvedīs garākā braucienā.

Iepirkšanās un citi labumi

Iepirkšanās un citi labumi

Āgenskalna tirgus un Kalnciema kvartāla sestdienas tirdziņi sniedz plašas iespējas iegādāties svaigus dārzeņus un augļus, kūpinājumus, konditorejas izstrādājumus, ziedus un daudzu ko citu.

Nesteidzīgām vakariņām ārpus mājas noteikti jāizmanto Street food darba dienu vakaros Kalnciema kvartālā vai kafejnīcas Meža ielā.

T/C Spice, Olimpia, Damme nodrošina iespēju sagādāt visu nepieciešamo sev un ģimenei.

Sabiedriskais transports

Sabiedriskais transports

Autobusi, tramvaji un trolejbusi pārdesmit minūtēs dod iespēju nokļūt Rīgas centrā vai citās apkaimēs.

Sazināties ar mums

*Obligāti aizpildāmi

Dzirciema nams
Apliecinu, ka piekrītu manu personas datu apstrādei mārketinga mērķiem (t.sk. projektu jaunumi, rezervāciju uzsākšana u.tml.) saskaņā ar YIT klientu privātuma aizsardzības politiku

NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

Pārdošanas procedūra
Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

Karte un pakalpojumi

Maršruts Uz

Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā.