Dzirciema nams

Gatavs dzīvošanai
Dzīvokļi pieejami:

12

Kopā:

70

Istabas:

2 - 5

Stāvvietas:

40, PAZEMES

Skatīt vairāk

Dzirciema nams

YIT jauno mājokļu projekts “Dzirciema nams” atrodas vienā no šarmantākajiem un zaļākajiem Rīgas rajoniem – Dzirciemā, Pārdaugavā. Te satiekas pilsētas ritms ar dabas tuvumu, pārvēršot apkaimi ideāli piemērotu mierpilnai un ērtai dzīvei. Dzirciema nams izvietots salīdzinoši klusajā Eiženijas ielā, taču pavisam netālu atrodas rosīgā Dzirciema iela ar pilsētas sajūtu un iespējam. Ēku veido četru un piecu stāvu korpusi, piedāvājumā divu, trīs, četru, piecu istabu mājokļi. Namā ir divas kāpņu telpas, ēka aprīkota ar liftiem.

Uzzināt vairāk

Paldies par Jūsu interesi, izvēloties YIT mājokļus!
Tikšanās klātienē tiek individuāli organizētas, stingri ievērojot piesardzības pasākumus un noteiktās rekomendācijas. Uz apskatēm aicinām ierasties sejas maskās. 

Tāpat atgādinām, ka saņemt interesējošu informāciju varat zvanot pa tālr. nr.  +371 25608080; rakstot uz yitmajas@yit.lv, aizpildot kontaktformu vai sūtot ziņu YIT čatā. Dzīvokļu rezervācijas iespējams veikt arī mājaslapā!

    Zaļojošās Pārdaugavas šarms

    Zaļojošās Pārdaugavas šarms

    Īsas pastaigas attālumā atrodas ziedošais Botāniskais dārzs, ģimenes pastaigām piemērotais Nordeķu parks un Dzegužkalns ar izteiktu reljefu aktīvākām nodarbēm.

    Velo braucējiem – Rīgas centrs, Ķīpsala sasniedzama neliela izbrauciena attālumā vai velo celiņš uz Jūrmalu aizvedīs garākā braucienā.

    Iepirkšanās un citi labumi

    Iepirkšanās un citi labumi

    Āgenskalna tirgus un Kalnciema kvartāla sestdienas tirdziņi sniedz plašas iespējas iegādāties svaigus dārzeņus un augļus, kūpinājumus, konditorejas izstrādājumus, ziedus un daudzu ko citu.

    Nesteidzīgām vakariņām ārpus mājas noteikti jāizmanto Street food darba dienu vakaros Kalnciema kvartālā vai kafejnīcas Meža ielā.

    T/C Spice, Olimpia, Damme nodrošina iespēju sagādāt visu nepieciešamo sev un ģimenei.

    Sabiedriskais transports

    Sabiedriskais transports

    Autobusi, tramvaji un trolejbusi pārdesmit minūtēs dod iespēju nokļūt Rīgas centrā vai citās apkaimēs.

    Sazināties ar mums

    *Obligāti aizpildāmi

    Dzirciema nams
    Apliecinu, ka piekrītu manu personas datu apstrādei mārketinga mērķiem saskaņā ar YIT klientu privātuma aizsardzības politiku

    NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

    Pārdošanas procedūra
    Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

    Karte un pakalpojumi

    Maršruts Uz

    Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā.