Safrāns

Būvniecības stadija
Dzīvokļi pieejami:

41

Kopā:

81

Istabas:

1 - 4

Stāvvietas:

41, Pagalma

Skatīt vairāk

Safrāns

Vietā, kur sastopas trīs Rīgas apkaimes - Žagatu ielā 7, top jauns deviņstāvīgs dzīvojamais nams - Safrāns. Ar savu izteiksmīgo arhitektūru un košajiem akcentiem Safrāns lieliski iekļaujas apkaimes dzīvīgajā noskaņā. Izteiksmīgā deviņstāvu ēka tiek būvēta ar rūpēm par pilsētnieku, kurš novērtē komfortu un pārdomātas detaļas. Piedāvājumā mūsdienīgi, funkcionāla plānojuma 1 - 4 istabu mājokļi ar pilnu apdari.

*Katram dzīvoklim komplekta cenā ietilpst noliktavas telpa ēkas pagrabstāvā.


ĒKA ATRODAS BŪVNIECĪBAS STADIJĀ, OBJEKTA APSKATE ŠOBRĪD NAV IESPĒJAMA.

Lai uzzinātu vairāk, aicinām sazināties ar mūsu ar pārdošanas speciālistēm!

    Paldies par Jūsu interesi, izvēloties YIT mājokļus!
    Tikšanās klātienē (birojā vai objektā) tiek individuāli organizētas, stingri ievērojot piesardzības pasākumus un noteiktās rekomendācijas. Uz apskatēm aicinām ierasties sejas maskās. 

    Tāpat atgādinām, ka saņemt interesējošu informāciju varat zvanot pa tālr. nr.  +371 25608080; rakstot uz yitmajas@yit.lv, aizpildot kontaktformu vai sūtot ziņu YIT čatā. Dzīvokļu rezervācijas iespējams veikt arī mājaslapā! 

    Online rezervācijas spēkā 10 dienas! Vienlaicīgi iespējams veikt ne vairāk kā divu dzīvokļu rezervācijas.

    Apdares varianti projektā Safrāns

    Sazināties ar mums

    *Obligāti aizpildāmi

    Safrāns
    Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

    NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

    Pārdošanas procedūra
    Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

    Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā. 

    Tehniskais apraksts un dokumenti

    DZĪVOJAMO ĒKU KONSTRUKCIJAS

       

    DZĪVOKĻI

       

    INŽENIERTĪKLI

       

    Karte un pakalpojumi

    Maršruts Uz