Silvas nami 2

Būvniecības stadija
Dzīvokļi pieejami:

12

Kopā:

67

Istabas:

2 - 4

Skatīt vairāk

Silvas Nami 2

2021.gada rudenī uzsākta otrās mājas būvniecība, tādējādi turpinot standarta klases kompleksa "Silvas nami" tālāko attīstību. Silvas namu kompleksu veidos četras vienādas septiņu stāvu ēkas, katrā no tām atradīsies 67 standarta klases dzīvokļi un noliktavas personīgo mantu novietošanai. Iegādei pieejami mūsdienīgi un funkcionāli divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar platību no 41 m2 līdz 73 m2, pilnu apdari, pārdomātiem tehniskajiem risinājumiem un visu nepieciešamo komfortablas dzīves uzsākšanai.

Teritorijā tiks izvietoti statīvi velosipēdu novietošanai un automašīnu stāvvietas, tai skaitā paredzētas stāvvietas elektroauto uzlādei. Domājot gan par lielo, gan par mazo iedzīvotāju labsajūtu, teritoriju papildinās pārdomāts apgaismojums, estētiski apstādījumi, jauks rotaļu laukums un nožogojums, kas sniegs papildu privātuma un drošības sajūtu.

ĒKA ATRODAS BŪVNIECĪBAS STADIJĀ, OBJEKTA APSKATE ŠOBRĪD NAV IESPĒJAMA. Lai uzzinātu vairāk, aicinām sazināties ar mūsu ar pārdošanas speciālistēm!

Paldies par lielo interesi un dzīvokļu rezervācijām mūsu jaunajā projektā SILVAS NAMI 2. mājā! Šobrīd dzīvokļu rezervācijas online  nav pieejamas uz noteiktu laiku. Visi pieprasījumi tiek apstrādāti noteiktā kārtībā un mūsu pārdošanas komanda sazināsies ar visiem interesentiem. Veiktās rezervācijas ir spēkā un reģistrētas sistēmā. 

    Paldies par Jūsu interesi, izvēloties YIT mājokļus!
    Tikšanās klātienē (birojā vai objektā) tiek individuāli organizētas, stingri ievērojot piesardzības pasākumus un noteiktās rekomendācijas. Uz apskatēm aicinām ierasties sejas maskās. 

    Tāpat atgādinām, ka saņemt interesējošu informāciju varat zvanot pa tālr. nr.  +371 25608080; rakstot uz yitmajas@yit.lv, aizpildot kontaktformu vai sūtot ziņu YIT čatā. Dzīvokļu rezervācijas iespējams veikt arī mājaslapā! 

    Online rezervācijas spēkā 7 dienas! Vienlaicīgi iespējams veikt ne vairāk kā divu dzīvokļu rezervācijas.

    Sazināties ar mums

    *Obligāti aizpildāmi

    Silvas Nami 2
    Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

    Tehniskais apraksts un dokumenti

       

    DZĪVOJAMO ĒKU KONSTRUKCIJAS

       

    DZĪVOKĻI

       

    INŽENIERTĪKLI

       

    NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

    Pārdošanas procedūra
    Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

    Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā. 

    Karte un pakalpojumi

    Maršruts Uz