Silvas nami 3

Būvniecības stadija
Dzīvokļi pieejami:

35

Kopā:

67

Istabas:

2 - 4

Skatīt vairāk

Silvas nami 3

2022.gada pavasarī uzsākta jaunā standarta klases projekta "Silvas nami" trešās mājas būvniecība. Šobrīd dzīvokļi rezervācijām pieejami 1. - 7. stāvā.

ĒKA ATRODAS BŪVNIECĪBAS STADIJĀ, OBJEKTA APSKATE ŠOBRĪD NAV IESPĒJAMA. Lai uzzinātu vairāk, t.sk. stāvvietu un noliktavu pieejamību, aicinām sazināties ar mūsu ar pārdošanas speciālistēm!

Silvas namu kompleksu veidos četras vienādas septiņu stāvu ēkas, katrā no tām atradīsies 67 standarta klases dzīvokļi un noliktavas personīgo mantu novietošanai.

Iegādei pieejami mūsdienīgi un funkcionāli divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar platību no 41 m2 līdz 73 m2, pilnu apdari (bet bez iebūvētajām mēbelēm), pārdomātiem tehniskajiem risinājumiem un visu nepieciešamo komfortablas dzīves uzsākšanai.

Teritorijā tiks izvietoti statīvi velosipēdu novietošanai un automašīnu stāvvietas, tai skaitā paredzētas stāvvietas elektroauto uzlādei. Domājot gan par lielo, gan par mazo iedzīvotāju labsajūtu, teritoriju papildinās pārdomāts apgaismojums, estētiski apstādījumi, jauks rotaļu laukums, kā arī iespējas fiziskām aktivitātēm. Teritorija būs nožogota.

    Sazināties ar mums

    *Obligāti aizpildāmi

    Silvas Nami 3
    Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

    top_floor_icon_grey.png

    DZĪVOJAMO ĒKU KONSTRUKCIJAS

       

    top_quality+finishing_icon_grey.png

    DZĪVOKĻI

       

    individual_accounting_of_heat_icon_grey.png

    INŽENIERTĪKLI

       

    NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

    Pārdošanas procedūra
    Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

    Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā. 

    Karte un pakalpojumi

    Maršruts Uz