Silvas nami 5

Aicinām pieteikties interesentu sarakstam, lai saņemtu jaunāko informāciju par projekta attīstības gaitu un dzīvokļu rezervāciju uzsākšanu līdz ko tā būs pieejama (dzīvokļu rezervācijas netiek uzsāktas pirms būvniecības sākuma).

Iecienīto dzīvojamo kompleksu "Silvas nami" papildinās vēl viena ēka. Jaunajā astoņstāvīgajā namā būs pieejami 2-4 istabu dzīvokļi, kopā 76. Plānots, ka būvniecība tiks uzsākta 2023. gada otrā pusē. Lūdzam ņemt vērā, ka dzīvokļu izvietojums/plānojumi būs nedaudz atšķirīgi no iepriekšējām kārtām.

NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

Pārdošanas procedūra
Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

Sazināties ar mums

*Obligāti aizpildāmi

Silvas nami 5
Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā. 

Karte un pakalpojumi

Maršruts Uz