Silvas nami 5

Būvniecības stadija
Dzīvokļi pieejami:

67

Kopā:

76

Istabas:

2 - 4

Stāvvietas:

62, Virszemes

Skatīt vairāk

Silvas nami 5

Ar savu mierīgo arhitektūru Silvas nami papildina Purvciema zaļāko apvidu – kā radītu harmoniskai un vienlaikus daudzpusīgai ikdienai. Šobrīd kompleksā top piektā māja. Tai atšķirībā no pārējām četrām būs 8 stāvi, rekuperācijas sistēma un gaidāmo iemītnieku ērtībām arī lielāks noliktavu skaits. Iegādei pieejami mūsdienīgi divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar pilnu apdari, pārdomātiem tehniskajiem risinājumiem un visu nepieciešamo komfortablai dzīvei. Pie katras mājas izvietoti velosipēdu statīvi un autostāvvietas, tostarp arī elektroauto uzlādei.

Lielo un mazo iedzīvotāju labsajūtai teritorijā ir pārdomāts apgaismojums, estētiski apstādījumi, jauks rotaļlaukums un nožogojums, kas sniegs papildu privātuma un drošības sajūtu.

Piedāvājums Cenā iekļauta virtuves iekārta noteikta tipa 2-istabu dzīvokļiem, ir spēkā dz. nr. 3;7;16;17;26;27;36;37;46;47;56;57;66;67 projekta Silvas nami 5. mājā Dzelzavas ielā 104. Aktuālie piedāvājumi nesummējas. 

    Energoefektivitātes klase
    A+

    Karte un pakalpojumi

    Maršruts Uz

    NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

    Biežāk uzdotie jautājumi
    Dzīvokļa iegādes process
    Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

    Sazināties ar mums

    *Obligāti aizpildāmi

    Silvas Nami 5
    Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

    Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā.