Silvas nami 4

Gatavs dzīvošanai
Dzīvokļi pieejami:

48

Kopā:

67

Istabas:

2 - 4

Skatīt vairāk

Silvas nami 4

2022.gada vasaras beigās uzsākta jaunā standarta klases projekta "Silvas nami" ceturtās mājas būvniecība. Šobrīd dzīvokļi rezervācijām pieejami 1. - 7. stāvā. Iegādei 4.mājā pieejami mūsdienīgi un funkcionāli divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar platību no 41 m2 līdz 73 m2, pilnu apdari (bet bez iebūvētajām mēbelēm), pārdomātiem tehniskajiem risinājumiem un visu nepieciešamo komfortablas dzīves uzsākšanai. Lai uzzinātu vairāk, t.sk. stāvvietu un noliktavu pieejamību, aicinām sazināties ar mūsu ar pārdošanas speciālistēm!

ĒKA NODOTA EKSPLUATĀCIJĀ, IESPĒJAMA DZĪVOKĻU APSKATE.

ATSLĒGU SAŅEMŠANA TUVĀKO MĒNEŠU LAIKĀ.

Teritorijā tiks izvietoti statīvi velosipēdu novietošanai un automašīnu stāvvietas, tai skaitā paredzētas stāvvietas elektroauto uzlādei. Domājot gan par lielo, gan par mazo iedzīvotāju labsajūtu, teritoriju papildinās pārdomāts apgaismojums, estētiski apstādījumi, jauks rotaļu laukums, kā arī iespējas fiziskām aktivitātēm. Teritorija būs nožogota.

Energoefektivitātes klase
A
ATVĒRTO DURVJU DIENA Š.G. 30. septembrī
Aicinām reģistrēties apmeklējumam: Atvērto durvju dienas (city24.lv) Dzīvokļu apskate konkrētā laikā, YIT pārstāvja pavadībā. 
APMEKLĒJOT ATVĒRTO DURVJU DIENU UN NOSLĒDZOT LĪGUMU LĪDZ 28.10.2023., YIT APMAKSĀ AR ĪPAŠUMTIESĪBU REĢISTRĀCIJU SAISTĪTĀS NODEVAS!
Papildus informācija, zvanot +37125608080 vai rakstot uz yitmajas@yit.lv

Piedāvājums Cenā iekļauta virtuves iekārta noteikta tipa 2-istabu dzīvokļiem, ir spēkā dz. nr. 3; 8;17; 18; 27; 28; 37; 38; 47; 48; 57; 58; 67 projekta Silvas nami 4. mājā Dzelzavas ielā 106. Piedāvājums attiecīgā tipa dzīvokļiem spēkā no 24.05.2023.

    imaged89ff.png
    Projekts atbilst SEB bankas Zaļā kredīta nosacījumiem. Plašāka informācija

    NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

    Pārdošanas procedūra
    Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

    Sazināties ar mums

    *Obligāti aizpildāmi

    Silvas Nami 4
    Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

    Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā. 

    Tehniskais apraksts un dokumenti

    top_floor_icon_grey.png

    DZĪVOJAMO ĒKU KONSTRUKCIJAS

       

    top_quality+finishing_icon_grey.png

    DZĪVOKĻI

       

    individual_accounting_of_heat_icon_grey.png

    INŽENIERTĪKLI

       

    Karte un pakalpojumi

    Maršruts Uz