Silvas nami 4

Purvciems | Dzelzavas iela 106, LV-1021 Rīga
Plānošana
Kopā:

67

Skatīt vairāk

Silvas nami 4

2022.gada rudenī plānots uzsākt ceturtās mājas būvniecību. Par dzīvokļu rezervācijas sākumu informācija tiks sniegta atsevišķi (dzīvokļu rezervācijas netiek uzsāktas pirms būvniecības sākuma).

Aicinām pieteikties interesentu sarakstam, lai saņemtu jaunāko informāciju par dzīvokļu rezervāciju uzsākšanu līdz ko tā būs pieejama.

NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

Pārdošanas procedūra
Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā. 

Sazināties ar mums

*Obligāti aizpildāmi

Silvas nami 4
Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.