Silvas nami 4

Gatavs dzīvošanai
Dzīvokļi pieejami:

19

Kopā:

67

Istabas:

2 - 4

Skatīt vairāk

Silvas nami 4

Iegādei pieejami mūsdienīgi un funkcionāli divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar platību no 41 m2 līdz 73 m2, pilnu apdari (noteiktiem dzīvokļiem iebūvēta virtuve), pārdomātiem tehniskajiem risinājumiem un visu nepieciešamo komfortablas dzīves uzsākšanai. Lai uzzinātu vairāk, t.sk. stāvvietu un noliktavu pieejamību, aicinām sazināties ar mūsu ar pārdošanas speciālistēm! Pārcelies uzreiz!

Energoefektivitātes klase
A+

Jūlijā īpaši saulains piedāvājums Silvas namos 4!
Iegādājies kādu no 7 pieejamajiem dzīvokļiem 7. stāvā ar 7000 EUR atlaidi! Piedāvājums spēkā no 08.07.2024., parakstot Pirkuma līgumu līdz 31.08.2024. Aktuālie piedāvājumi nesummējas un nevar tikt apvienoti ar nodevu apmaksu un Luminor fiksētas likmes piedāvājumu. 

Pārcelies uzreiz! Izvēlies savu jauno dzīvokli (spēkā dzīvokļiem 1. - 6. stāvam) un YIT apmaksās valsts nodevu par īpašuma tiesību nostiprināšanu zemesgrāmatā! Piedāvājums spēkā no 8.07.2024., aktuālie piedāvājumi nesummējas. 

Piedāvājums Cenā iekļauta virtuves iekārta noteikta tipa 2-istabu, 3-istabu un 4-istabu dzīvokļiem, ir spēkā dz. nr. 5; 29; 35; 37; 38; 39; 45; 47; 48; 49; 52; 55; 57; 58; 62; 65; 67 projekta Silvas nami 4. mājā Dzelzavas ielā 106. Piedāvājums 3-istabu dzīvokļiem spēkā no 08.11.2023., piedāvājums 4-istabu dzīvokļiem spēkā no 16.02.2024., neattiecas uz iepriekš veiktiem darījumiem; aktuālie piedāvājumi nesummējas. 

Piedāvājums Cenā iekļauta pagalma autostāvvieta spēkā no 24.04.2024. 4-istabu dzīvoklim nr. 29. Aktuālie piedāvājumi nesummējas. 

    imaged89ff.png
    Projekts atbilst SEB bankas Zaļā kredīta nosacījumiem. Plašāka informācija

    Projekts atbilst Citadele Zaļā kredīta kritērijiem. Uzzināt vairāk! 

    NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

    Biežāk uzdotie jautājumi
    Dzīvokļa iegādes process
    Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

    Sazināties ar mums

    *Obligāti aizpildāmi

    Silvas Nami 4
    Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

    Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā. 

    Tehniskais apraksts un dokumenti

    top_floor_icon_grey.png

    DZĪVOJAMO ĒKU KONSTRUKCIJAS

       

    top_quality+finishing_icon_grey.png

    DZĪVOKĻI

       

    individual_accounting_of_heat_icon_grey.png

    INŽENIERTĪKLI

       

    Karte un pakalpojumi

    Maršruts Uz