Silvas nami

Silvas nami

Silvas nami atrodas rosīgās Dzelzavas ielas klusākajā un tālākajā punktā. Svaiga gaisa piepildītā Purvciema daļa Silvas namu būvniecībai izvēlēta ar domu par miera ostas meklētājiem un ģimenes ligzdiņas vijējiem – prom no pilsētas trokšņiem, vienlaikus pietiekami tuvu pilsētas centram un kaimiņu apkaimēm. Ne velti Silvas namu nosaukums no latīņu valodas nozīmē Meža nami. Tepat pāri ielai ir simtgadīgu koku un apkaimes brašāko skriešanas entuziastu apdzīvotais Biķernieku mežs, kur izvēdināt galvu un uzlādēt dzīvesprieku.

Iežogota teritorija
Iežogota teritorija

Sniedz privātuma sajūtu

Stāvvietas
Stāvvietas

Teritorijā izvietotas, iegādei pieejamas arī stāvvietas ar elektrouzlādes iespējām

Dabas tuvums
Dabas tuvums

Mežs pāris minūšu attālumā mierīgām vai sportiskām pastaigām

Ārtelpa
Ārtelpa

Mājīgas terases un ietilpīgi balkoni

 
Projekta SILVAS NAMI 1. ēka ieguvusi 2. vietu konkursā LATVIJAS BŪVNIECĪBAS GADA BALVA 2022, kategorijā Jauna dzīvojamā ēka. 

Starp mežu un pilsētu

Svaiga gaisa piepildītā Purvciema daļa – prom no pilsētas trokšņiem, vienlaikus pietiekami tuvu pilsētas centram un kaimiņu apkaimēm.

Tepat pāri ielai ir simtgadīgu koku un apkaimes brašāko skriešanas entuziastu apdzīvotais Biķernieku mežs, kur izvēdināt galvu un uzlādēt dzīvesprieku.

Apkaimes priekšrocības

Ģimenes ar bērniem īpaši priecēs apkaimes rotaļlaukumi, kā arī plašās sporta un atpūtas iespējas, ko piedāvā ikvienam pilsētas iedzīvotājam pieejamais skolas sporta komplekss. Netālu esošās piknika vietas ļaus ķert pirmos pavasara saulesstarus un baudīt vasaras siltos vakarus ģimenes, draugu un pat kaimiņu lokā. T/C Domina un Alfa nodrošina iespēju sagādāt visu nepieciešamo sev un ģimenei un noskatīties kādu labu kino uz lielā ekrāna. 10 minūšu brauciena attālumā atrodas iemīļotā “IKEA” un jaunais tirdzniecības centrs “Sāga”.

Savā pasaulē

Pie katras ēkas tiks izvietoti statīvi velosipēdu novietošanai un automašīnu stāvvietas, to skaitā arī stāvvietas elektroauto uzlādei. Domājot gan par lielo, gan par mazo iedzīvotāju labsajūtu, teritoriju papildinās pārdomāts apgaismojums, estētiski apstādījumi, jauks rotaļu laukums un nožogojums, kas sniegs papildu privātuma un drošības sajūtu.

Teritorijas virtuālā tūre

Sazināties ar mums

*Obligāti aizpildāmi

Silvas nami
Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā.

Karte un pakalpojumi

Maršruts Uz