21.08.2019
  • LV Articles

LBS valde izbraukuma sēdē apskata Valmieras un Cēsu objektus

Latvijas Būvinženieru savienības izbraukuma valdes sēdes ietvaros tika apmeklēts arī YIT INFRA Latvija būvobjekts “Vieglatlētikas manēžas un stadiona izbūve Jāņa Daliņa ielā 2, Valmierā”

Latvijas Būvinženieru savienības (LBS) izbraukuma valdes sēde 20. augustā norisinājās Cēsīs. Tajā piedalījās Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs un agrākais mērs Gints Šķenders.

Dienas pirmajā pusē LBS valdes pārstāvji un uzaicinātie dalībnieki apskatīja būvobjektus Valmieras un Cēsu apkaimē. Būvinženieriem bija iespēja iepazīt Māra Štromberga BMX trasi Valmierā, kurai ir iespaidīgi veidota drenāža un citas inženiersistēmas. LBS pārstāvji apskatīja topošo Jāņa Daliņa stadionu, kura apraksts publicēts žurnāla ''Būvinženieris'' aprīļa numurā. Pēc valdes sēdes LBS pārstāvji apmeklēja Cēsu stadionā topošās servisa telpas un tribīnes.

Avots:http://www.buvinzenierusavieniba.lv/lbs-valde-izbraukuma-sede-apskata-valmieras-un-cesu-objektus

Aizvērt
Mēs izmantojam sīkdatnes (angl. "cookies"), lai sniegtu labāku servisu.

Mēs uzņēmumā YIT un mūsu partneri, apkopojam informāciju, izmantojot sīkdatnes šajā mājas lapā, lai sniegtu iespējami labāko lietotāja pieredzi, iegūtu statistiku un mērķētu reklāmu.

Izvēloties Piekrist, Jūs to atļaujat. Jebkurā laikā savu izvēli iespējams mainīt pārlūkprogrammas iestatījumos.

Par sīkdatnēm