• LV Articles
  • Jaunumi
  • 09.11.2020

Ilgi gaidīts jaunums Purvciemā: dzīvojamais projekts "Safrāns"

Purvciemā jauno projektu piedāvājums allaž bijis ierobežots – pieprasījums joprojām pārsniedz piedāvājumu. Sevišķi tas raksturīgs komforta klases mājokļu segmentam, tāpēc nekustamo īpašumu attīstītājs "YIT LATVIJA" lēmis par labu jauna dzīvojamā projekta attīstīšanai Žagatu ielā 7. Šobrīd jau uzsākta projekta būvniecība un jaunajam namam dots neparasts nosaukums – "Safrāns".

Safrānu uzskata par vienu no īpašākajiem garšaugiem, un līdzīgi kā šī pasaulē dārgākā garšviela, arī jaunais projekts būs īpašs un atšķirīgs savā piedāvājumā, dodot iespēju nama iedzīvotājiem dzīvot ar īpašu garšu, izbaudot visas priekšrocības, ko tas sevī ietver.

Galvenās iezīmes, kas projektu padara atšķirīgu no citiem šobrīd pārdošanā esošajiem "YIT LATVIJA" projektiem, ir plašāki mājokļi ar īpašiem un ērtiem plānojumiem – ēkā būs pieejami dzīvokļi ar atsevišķām virtuvēm vai gandrīz nodalītām virtuves zonām, kā arī daļai dzīvokļu logi būs vērsti uz divām pusēm. Arī ēkas arhitektūra un risinājumi fasādēs namam piešķirs unikalitāti, bet praktiskas ikdienas ērtības nodrošinās noliktavas telpas, kas katram dzīvoklim būs paredzētas pagrabstāvā. Savukārt, pērkot 3 vai 4 istabu dzīvokli, būs iespējams iegādāties virszemes stāvvietu.

Kopumā deviņu stāvu ēkā, divās kāpņu telpās būs pieejams 81 dzīvoklis - vienas, divu, trīs un četru istabu komforta klases mājokļi, no 31 līdz 88 m2, ar pilnu apdari. 

Ierasti "YIT LATVIJA" mājokļu projektu pircējus Purvciemā piesaista tā attīstītā infrastruktūra un "Safrāns" nebūs izņēmums – projekta tuvumā ir vairākas skolas un bērnudārzi, ērti sasniedzami tādi iecienīti lielveikali kā "Domina", "Alfa", "Ikea" un citas tirdzniecības vietas. Teicami attīstīta arī sabiedriskā transporta kustība, kas ātri un ērti aizvedīs uz tuvumā esošo Teiku un citām pilsētas apkaimēm. Neizpaliek arī iespējas nodarboties ar sportu un atpūsties dabas tuvumā, piemēram, dodoties pastaigās uz netālo Biķernieku mežu. 

PAR PROJEKTU

Raksts tapis sadarbībā ar city24.lv