• LV Articles
  • Jaunumi
  • 02.02.2021

Šomēnes rezervē dzīvokli projektā "Safrāns" un izvēlies sev tīkamāko iekšējo apdari!

Purvciemā jauno projektu piedāvājums allaž bijis ierobežots – pieprasījums joprojām pārsniedz piedāvājumu. Sevišķi tas raksturīgs komforta klases mājokļu segmentam, tāpēc nekustamo īpašumu attīstītājs "YIT LATVIJA" lēmis par labu jauna dzīvojamā projekta "Safrāns" attīstīšanai Žagatu ielā 7. Projekta būvniecība tika uzsākta jau pērnā gada rudenī un tagad ir īstais brīdis, lai rezervētu dzīvokli, jo līdz 01.03.2021. ir iespēja izvēlēties sava jaunā mājokļa adares materiālus no "YIT LATVIJA" piedāvātā izvēles klāsta.

Safrānu uzskata par vienu no īpašākajiem garšaugiem, un līdzīgi kā šī pasaulē dārgākā garšviela, arī jaunais projekts ir īpašs un atšķirīgs savā piedāvājumā, dodot iespēju nama iedzīvotājiem dzīvot ar īpašu garšu, izbaudot visas priekšrocības, ko tas sevī ietver.

Galvenās iezīmes, kas projektu padara atšķirīgu no citiem šobrīd pārdošanā esošajiem "YIT LATVIJA" projektiem, ir plašāki mājokļi ar īpašiem un ērtiem plānojumiem – ēkā būs pieejami dzīvokļi ar atsevišķām virtuvēm vai gandrīz nodalītām virtuves zonām, kā arī daļai dzīvokļu logi būs vērsti uz divām pusēm. Savukārt trīsistabu dzīvokļu plānojumos guļamistabu izmērs ļauj veiksmīgi un funkcionāli iekārtot zonas arī divām atvasēm, kas ģimenēm sniedz plašākas iespējas izvērtēt iespējamo dzīvokļu variantus. 
Kopumā deviņu stāvu ēkā, divās kāpņu telpās ir pieejams 81 dzīvoklis - vienas, divu, trīs un četru istabu komforta klases mājokļi, no 31 līdz 88 m2, ar pilnu apdari. 

Ierasti "YIT LATVIJA" mājokļu projektu pircējus Purvciemā piesaista tā attīstītā infrastruktūra un "Safrāns" nebūs izņēmums – projekta tuvumā ir vairākas skolas un bērnudārzi, ērti sasniedzami tādi iecienīti lielveikali kā "Domina", "Alfa", "Ikea" un citas tirdzniecības vietas. Teicami attīstīta arī sabiedriskā transporta kustība, kas ātri un ērti aizvedīs uz tuvumā esošo Teiku un citām pilsētas apkaimēm. Neizpaliek arī iespējas nodarboties ar sportu un atpūsties dabas tuvumā, piemēram, dodoties pastaigās uz netālo Biķernieku mežu.  

Arī ēkas arhitektūra un risinājumi fasādēs namam piešķirs unikalitāti, bet praktiskas ikdienas ērtības nodrošinās noliktavas telpas, kas katram dzīvoklim būs paredzētas pagrabstāvā. Savukārt, pērkot 3 vai 4 istabu dzīvokli, būs iespējams iegādāties virszemes autostāvvietu.

Raksts tapis sadarbībā ar city24.lv