Brāļu Kaudzīšu iela 37

Plānošana

Brāļu Kaudzīšu iela 37

2024.gada rudenī plānots uzsākt jauna standarta klases daudzdzīvokļu dzīvojamā projekta 1. kārtas būvniecību. Projekta ietvaros paredzētas 4 sešstāvu ēkas. Aicinām pieteikties interesentu sarakstam, lai saņemtu jaunāko informāciju par projekta attīstību, dzīvokļu rezervāciju uzsākšanu līdz ko tā būs pieejama. Dzīvokļu rezervācijas netiek uzsāktas pirms būvniecības sākuma.

Karte un pakalpojumi

Maršruts Uz

NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

Biežāk uzdotie jautājumi
Dzīvokļa iegādes process
Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

Sazināties ar mums

*Obligāti aizpildāmi

Brāļu Kaudzīšu iela 37
Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā.