• LV Articles
  • Jaunumi
  • 25.11.2020

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

Ja vēl nesen darbs no mājām šķita kā dažu īpašu profesiju pārstāvju privilēģija, tad šobrīd tā ir ikdienas realitāte daudziem no mums. Līdz ar to, rodas vajadzība savu mājokli pārkārtot tā, lai tur atrastos vieta īpašam stūrītim, kur no mājām strādājošajiem vai studentiem, izveidot motivējošu darba vai mācību vidi. Tiem, kuri dzīvo salīdzinoši kompaktos mājokļos, tas var pārvērsties par visnotaļ izaicinošu uzdevumu. Taču tiem, kuri savu mājokli plāno iegādāties tuvākajā laikā, ir iespēja domāt soli uz priekšu un iespējamos riskus novērst jau iepriekš, izvēloties tādu mājokļa plānojumu, kur šādu darbam vajadzīgu vidi varēs izveidot pēc iespējas ērtāk un vienkāršāk.

Jaunais projekts, kur dzīvojamās platības arī divu istabu dzīvokļiem ir plašākas nekā standarta mājokļu tirgus piedāvājumos, ir "Dzirciema nams". Projekta attīstītāji "YIT LATVIJA" atvieglojuši iekārtošanās un plānošanas procesus jaunajiem dzīvokļu īpašniekiem, uzskatāmās vizualizācijās parādot idejas, kā darba vietu ierīkot divistabu dzīvoklī, kas joprojām ir vieni no visvairāk pirktākajiem dzīvokļiem pēc istabu skaita.

"Dzirciema nama" jaunās mājas piedāvājums ir gana daudzveidīgs - šobrīd iespējams izvēlēties dažādu platību un plānojumu divu, trīs, četru un pat piecu istabu mājokļus. "Dzirciema nams" izvietots salīdzinoši klusajā Eiženijas ielā, taču pavisam netālu atrodas rosīgā Dzirciema iela ar pilsētas sajūtu un iespējam. Ēku veido četru un piecu stāvu korpusi ar divām kāpņu telpām, kas aprīkotas ar liftiem. Teritorijā izveidots labiekārtots un apzaļumots pagalms, bērnu rotaļlaukums, kā arī iemītnieku ērtībām pieejamas pazemes autostāvvietas un noliktavu telpas.  

Papildu daudzveidīgajām mājokļu izvēles iespējām jāpiemin priekšrocības, ko ikdienā var baudīt Dzirciema apkaimes iedzīvotāji - tās ir dažādas sporta un atpūtas iespējas dabā, jo īsas pastaigas attālumā atrodas ziedošais Botāniskais dārzs, ģimenes pastaigām piemērotais Nordeķu parks un Dzegužkalns ar izteiktu reljefu aktīvākām nodarbēm. Velo braucējiem Rīgas centrs un Ķīpsala sasniedzama neliela izbrauciena attālumā, bet velo celiņš aizvedīs garākā braucienā līdz pat Jūrmalai.

Izklaides un iepirkšanās iespējas, ikdienā nepieciešamie pakalpojumi - arī tas viss ir ērti pieejams tuvākajā apkārtnē. Īpaši iecienīts vietējo vidū ir Āgenskalna tirgus un Kalnciema kvartāla tirdziņi, kas sniedz plašas iespējas iegādāties svaigus dārzeņus un augļus, kūpinājumus, konditorejas izstrādājumus, ziedus un citus labumus. Raksts tapis sadarbībā ar city24.lv