Grafīts

Būvniecības stadija
Dzīvokļi pieejami:

61

Kopā:

72

Istabas:

2 - 4

Skatīt vairāk

Grafīts

2023.gada jūlijā ir uzsākta jauna dzīvojamā nama būvniecība Liepājas ielā, vietā, kur uzskicēt savu māju sajūtu.

Vienā no Rīgas zaļākajām un klusākajām savrupmāju apkaimēm, pavisam netālu no Āgenskalna – Bieriņos – top jauns projekts ar nosaukumu “Grafīts”. Svaiga gaisa piepildītā miera oāze Bieriņi robežojas jas ar Pleskodāles, Āgenskalna, Torņakalna un Atgāzenes apkaimēm un Mārupes pagastu. Lakonisko, tomēr potētisko nosaukumu projekts guvis, iedvesmojoties no ēkas fasādes, – eleganti tumšpelēki toņi, mierīga un vienkārša arhitektūra.

Kā ar zīmuli uzskicēta māju sajūta, kuru ar dzīvespriecīgu saturu pavisam drīz piepildīs tās iedzīvotāji.

“Grafītam” piemīt visas YIT projektiem raksturīgās kvalitātes – pārdomāti un ergonomiski plānojumi, augstas klases apdares materiāli, energoefektīvi risinājumi, ērtas autostāvvietas, labiekārtots pagalms. Četrstāvīgajā “Grafītā” top 72 divu, trīs un četristabu dzīvokļi ar iebūvēta skapja telpu. Daļai dzīvokļu pieejamas divas pilnībā labiekārtotas vannas istabas – ar dušu un vannu. Katram dzīvoklim ir savs balkons, kas ļauj pilnībā izbaudīt zaļās apkaimes priekšrocības un vienlaikus rada privātmājas sajūtu. Iegādei pieejamas gan noliktavas telpas, gan auto novietnes pagalmā un pazemes stāvā.

    Energoefektivitātes klase
    A+ (apkurei)

    NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

    Biežāk uzdotie jautājumi
    Dzīvokļa iegādes process
    Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

    Sazināties ar mums

    *Obligāti aizpildāmi

    Grafīts
    Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

    Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā. 

    Karte un pakalpojumi

    Maršruts Uz