Green City

Green City

YIT Green City – Zaļā pilsēta – ir pilsētas oāze Purvciema tuvākajā galā, Upeņu ielā 19, 21 un Stirnu ielā 38A.

Vieta, kur veidot ģimeni un audzināt bērnus, no kurienes ērti un ātri nokļūt darbā, un kur atgūt spēkus brīvajā laikā. Green City galvenā vērtība – tās ir tavas ērtības. Par to ir padomāts, meklējot labākos, ergonomiskos dzīvokļu plānojumus, radot vīziju par koplietošanas telpām, iekārtojot pagalmu un arī organizējot satiksmi. Galu galā, šis varētu būt viens no ērtākajiem projektiem visā Daugavas labajā krastā.

Projekta izveidē īpaša uzmanība tiek pievērsta apkārtējās vides labiekārtošanai un apzaļumošanai, rekreācijas zonas izveidei. Iekšpagalmā tiks ierīkots bērnu rotaļu laukums ar rotaļu iekārtām.. Ēkai pieguļošā teritorija tiks apzaļumota.

Daba
Daba

Mežs pāris soļu attālumā

Izglītība
Izglītība

Tuvumā skolas un bērnudārzi

Bērni
Bērni

Teritorijā vairāki rotaļu laukumi

Satiksme
Satiksme

Blakus transports -trolejbuss, autobuss

Pilsētas oāze Purvciemā

Mierīgas pastaigas attālumā atrodas Biķernieku mežs, kurā doties sportiskā skrējienā vai kopīgā ģimenes pastaigā.

Dažu minūšu braucienā sasniedzams ir Rīgas zooloģiskais dārzs, kura iemītnieki spēj priecēt gan lielus, gan mazus

Visas ērtības vienuviet

Apkārtnē plašs spektrs dažādu pakalpojumu piedāvājumu- skolas, bērnudārzi, sporta zāles, tenisa korti, veikali, veselības centri, kafejnīcas.

T/C Domina un Alfa nodrošina iespēju sagādāt visu nepieciešamo sev un ģimenei un noskatīties kādu labu kino uz lielā ekrāna.

Sabiedriskais transports

Laba autobusu un trolejbusu satiksme pārdesmit minūtēs dod iespēju nokļūt Rīgas centrā vai citās apkaimēs.

  • Green City lokalizēts ērtā vietā, piemērots gan aktīvai dzīvei, darbam, gan miera baudīšanai. Dažu minūšu gājienā pieejamas ļoti labas skolas, vairāki veikali, sporta zāles. Blakus atrodas Biķernieku mežs , kurā bieži dodamies ģimenes pastaigās. Teritorija tiek rūpīgi kopta, apsaimniekota, tajā ir bērnu laukumi. Projekts pārsteidz ar ērtu, līdz detaļai pārdomātu dzīvokļu plānojumu, augstiem griestiem, telpas ir ar labu skaņas izolāciju, apdarē ir izmantoti kvalitatīvi materiāli. Mājīgi iekārtotos balkonos var vērot skaistus saullēktus un saulrietus.

    Kaspars, Green City iedzīvotājs

  • Izvēloties dzīvokli YIT projektā, primāri nozīmīga loma bija atrašanās vietai un dzìvokļa cenai. Apdzīvojot dzīvokli, esam pārliecinājušies par mierīgu apkārtējo vidi, profesionālu apsaimniekošanu, esam apmierināti ar dzīvokļa plānojumu (prieks par garderobes telpu), kā arī vannas istabas dizainu un iekārtojumu, tostarp siltinātajām grīdām vannas istabā. Dzīvoklis un risinājumi tajā priecē, rada komfortu un sajūtu, ka pieņemtais lēmums attiecībā uz dzīvokļa iegādi bijis nekļūdīgs. Paldies par iespēju veidot nākotni lieliskās mājās!.

    Elīna, Green City iedzīvotāja

Karte un pakalpojumi

Maršruts Uz

Sazināties ar mums

*Obligāti aizpildāmi

Green City
Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā.