Mārpagalmi I

Gatavs dzīvošanai
Dzīvokļi pieejami:

16

Kopā:

101

Istabas:

1 - 4

Stāvvietas:

76, Virszemes/pazemes

Skatīt vairāk

Mārpagalmi I

Projektā "Mārpagalmi" piedāvājam iegādāties dzīvokļus ar pilnu apdari standarta un komforta klasē. Par atšķirībām un priekšrocībām plašāka informācija pieejama projekta bukletā šajā lapā nedaudz zemāk. Standarta klases dzīvokļi pieejami ēkas daļā, kas stāva plānos atzīmēta ar E, komforta - K1 un K2.

Iegādei pieejamas autostāvvietas. Noliktavas, stāvvietas, ja vien nav norādīts citādi, nav iekļautas norādītajā cenā. Sazinieties ar mūsu pārdošanas komandu, lai uzzinātu vairāk un vienotos par dzīvokļu apskati.

Noteiktiem 4-istabu dzīvokļiem īpašais piedāvājums. Sazinies ar YIT pārdošanas komandu, lai uzzinātu vairāk!
Piedāvājums spēkā no 30.01.2024; komplekta cenu piedāvājums spēkā no 15.05. - 15.07.2024.; neattiecas uz iepriekš veiktiem darījumiem; aktuālie piedāvājumi nesummējas. 

Demo dzīvoklis komforta klase

    Energoefektivitātes klase
    A+

    NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

    Biežāk uzdotie jautājumi
    Dzīvokļa iegādes process
    Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

    Sazināties ar mums

    *Obligāti aizpildāmi

    Mārpagalmi 1
    Es vēlos izmantot iespēju saņemt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, projektu uzsākšanu, jaunumiem un interesantiem, iedvesmojošiem padomiem saistībā mājokļa iekārtošanu un dzīvi tajā.

    Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā. 

    Karte un pakalpojumi

    Maršruts Uz