Annas Parks, 4. māja

Imanta | Anniņmuižas bulvāris 19, LV-1067 Rīga
Gatavs dzīvošanai
Dzīvokļi pieejami:

17

Kopā:

64

Istabas:

2 - 4

Skatīt vairāk

Annas Parks, 4. māja

Projekts ANNAS PARKS atrodas vienā no zaļākajām Kurzemes priekšpilsētas vietām – Anniņmuižas bulvārī 19, Rīgā. Ēkā būs izvietoti 2-4 istabu dzīvokļi, kopā 64. 4. ēka būs noslēdzošā šajā kompleksā. GATAVS DZĪVOŠANAI - 2021. gada rudens.

Atvērto durvju diena jaunajiem klientiem* š.g. 29. jūlijā no plkst. 16:00 - 20:00 city24.lv maratona ietvaros!
REĢISTRĀCIJA OBLIGĀTA! 


*klienti, kuriem nav parakstīta rezervācijas vienošanās vai priekšlīgums. 

    Paldies par Jūsu interesi, izvēloties YIT mājokļus!
    Tikšanās klātienē tiek individuāli organizētas, stingri ievērojot piesardzības pasākumus un noteiktās rekomendācijas. Uz apskatēm aicinām ierasties sejas maskās. 

    Tāpat atgādinām, ka saņemt interesējošu informāciju varat zvanot pa tālr. nr.  +371 25608080; rakstot uz yitmajas@yit.lv, aizpildot kontaktformu vai sūtot ziņu YIT čatā. Dzīvokļu rezervācijas iespējams veikt arī mājaslapā ( Online rezervācijas spēkā 10 dienas. Vienlaicīgi ne vairāk kā divu dzīvokļu rezervācijas)!

    Mājaslapā yit.lv un citos reklāmas materiālos izmantotajiem attēliem un vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Būvniecības procesa laikā projektā izmantotie risinājumi var mainītiesNorādītās dzīvokļu platības būvniecībā esošajos projektos ir provizoriskas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un inventarizācijas veikšanas, tās var mainīties. Apdares materiālu paraugiem un interjera vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme, tas var neatspoguļot santehnikas izvietojumu telpā. 

    Sazināties ar mums

    *Obligāti aizpildāmi

    Annas Parks, 4. māja
    Apliecinu, ka piekrītu manu personas datu apstrādei mārketinga mērķiem (t.sk. projektu jaunumi, rezervāciju uzsākšana u.tml.) saskaņā ar YIT klientu privātuma aizsardzības politiku

    NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR DZĪVOKĻA IEGĀDI YIT PROJEKTĀ!

    Pārdošanas procedūra
    Banku speciālisti un finansēšanas iespējas!

    Tehniskais apraksts un dokumenti

    DZĪVOJAMO ĒKU KONSTRUKCIJAS

       

    DZĪVOKĻI

       

    INŽENIERTĪKLI